کد خبر : 2011759 | 14 فروردين 1403 ساعت 14:07 | 11.9K بازدید | 20 دیدگاه

هشدار جدی یووه: آلگری در یک‌قدمی اخراج

مدیران یوونتوس به مکس آلگری، سرمربی این تیم، هشدار دادند که در صورت عدم کسب نتایج مدنظر در دو بازی پیش رو اخراج خواهد شد.

هشدار جدی یووه: آلگری در یک‌قدمی اخراج

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس که تا چند هفته قبل رقیب جدی اینتر در کورس قهرمانی رقابت‌های سری آ ایتالیا در این فصل بود، پس از شکست برابر این تیم با افت شدید و عجیبی روبرو شد که حالا برای مدتی طولانی ادامه‌دار شده است. 

این تیم در 9 بازی گذشته در این مسابقات از 27 امتیاز ممکن تنها هفت امتیاز را به دست آورده که آماری فاجعه‌بار برای آنها به حساب می‌آید. بیانکونری در طول این مدت تنها یک بار موفق شده است برابر حریفش به پیروزی برسد و این روند انتقادهای بسیاری را از عملکرد این تیم به همراه داشته است. 

2005743

آنها امشب باید در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا ایتالیا به مصاف لاتزیو بروند، اما توتو اسپورت خبر داده است که ادامه حضور آلگری روی نیمکت این تیم به نتیجه دو بازی آتی در سری آ که برابر تورینو و فیورنتیناست بستگی دارد. 

در صورتی که این تیم نتواند در این دو بازی هم نتیجه خوبی به دست آورد، مدیران این باشگاه به صورت جدی به اخراج آلگری فکر خواهند کرد و احتمال برکناری او حتی پیش از پایان رقابت‌های این فصل هم بسیار زیاد خواهد بود. 

دیدگاه‌ها