کد خبر : 2011788 | 15 فروردين 1403 ساعت 02:33 | 30.2K بازدید | 22 دیدگاه

تیم سیرجانی به دنبال نخستین برد؛

پرسپولیس، گل‌گهر را با همه ستاره‌هایش طلسم کرد!

دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و گل گهر در حالی روز یکشنبه هفته آینده در سیرجان برگزار می‌شود که سرخپوشان تا کنون مقابل حریف خود شکست نخورده‌اند.

پرسپولیس، گل‌گهر را با همه ستاره‌هایش طلسم کرد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های پرسپولیس و گل گهر در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ بیست و چهارم، در سیرجان به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در حالی برگزار می‌شود که تیم پرسپولیس از زمان لیگ برتری شدن گل گهر، هرگز در لیگ برتر و جام حذفی به این تیم سیرجانی نباخته است.

آخرین دیدار دو تیم روز ۱۶ مهرماه سال گذشته، در ورزشگاه آزادی برگزار شد که پرسپولیس با درخشش شهاب زاهدی و گلزنی این مهاجم کوچ کرده به ژاپن، موفق شد با نتیجه یک برصفر گل گهر سیرجان را در تهران شکست دهد.

در لیگ بیست و دوم نیز پرسپولیس (صاحب عنوان قهرمانی) در دیدار رفت موفق شده بود با نتیجه دو بر صفر و گل‌های محمد عمری (۴۹) و سینا اسدبیگی (۷۹) برابر گل گهر سیرجان به برتری برسد. در دیدار برگشت لیگ فصل گذشته نیز پرسپولیس با درخشش مهدی ترابی و هت تریک او موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر حریف قدر خود را شکست دهد. جالب این که دو دیدار رفت و برگشت لیگ بیست و یکم، پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان هم با نتایج مشابه یک بر یک به پایان رسید که گل دیدار برگشت را حامد پاکدل و گل دیدار رفت را عیسی آل‌کثیر به ثمر رساندند.

2006372

در لیگ بیستم نیز برنده یک‌طرفه دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس بود. به گونه‌ای که پرسپولیس مجموعاً هشت بار دروازه گل گهر سیرجان را باز کرد. دیدار برگشت لیگ برتر بیستم با گل‌های مهدی ترابی (۱۲ از روی نقطه پنالتی و ۲۷) همچنین گل دقیقه ۸۴ احمد نوراللهی با حساب سه بر یک به پایان رسید. دیدار رفت نیز با نتیجه ۵ بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید. احمد نوراللهی (۳۰)، امید عالیشاه (۶۰)، مهدی شیری (۶۸)، احمدرضا زنده‌روح (گل به خودی ۷۲) و سیامک نعمتی (۸۸) پنج بار دروازه تیم گل گهر سیرجان را گشودند.

با احتساب بازی حذفی، دو تیم تاکنون ۱۱ مرتبه برابر یکدیگر صف آرایی کرده‌اند که تا کنون تیم گل گهر موفق به شکست تیم پرسپولیس نشده است. با این حساب چنانچه مارینوس اوزینیدیس، سرمربی یونانی گل گهر، بتواند روز یکشنبه هفته آینده پرسپولیس را شکست دهد، اولین پیروزی تاریخ حیات تیم سیرجانی در لیگ برتر را مقابل تیم قرمز پایتخت به ثبت خواهد رساند. هرچند پرسپولیس در نیم فصل دوم شرایط بسیار خوبی پیدا کرده و توانسته است با هدایت اوسمار ویرا سرمربی برزیلی، بازی‌های تهاجمی و زیبایی انجام دهد.

دیدگاه‌ها