کد خبر : 2011815 | 14 فروردين 1403 ساعت 19:06 | 45K بازدید | 198 دیدگاه

عظیم‌ترین بازی لیگ با حضور ثروتمندترین‌ها

فردا دربی در تبریز تحقیر می‌شود

هواداران تراکتور با حضور حداکثری در ورزشگاه یادگار عنوان پرتماشاگرترین تیم لیگ را به نام تیم محبوبشان ثبت خواهند کرد.

فردا دربی در تبریز تحقیر می‌شود

به گزارش ورزش سه، دیدار تراکتور و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام می‌تواند پرتماشاگرترین بازی فصل لقب بگیرد و این در حالی است که 15 سال قبل تی‌تی‌ها پس از صعود به لیگ برتر مقابل سپاهان با 130 هزار هوادار جو وحشتناکی را رقم زدند و با توجه به حساسیت این مسابقه می‌توانند شرایط مشابه‌ای را رقم بزنند.

هواداران تراکتور که این فصل در بازی رفت مقابل پرسپولیس ورزشگاه یادگار امام را پُر کردند، احتمالا در بازی با سپاهان هم جای خالی در استادیوم نخواهند گذاشت تا دومین بازی پرتماشاگر فصل را نیز به نام خود بزنند.

با توجه به  حساسیت این مسابقه و شرایطی که مدیریت باشگاه تراکتور برای حضور در ورزشگاه فراهم کرده است و رایگان شدن بلیت مسابقه هواداران تراکتور کار ساده‌تری برای حضور در ورزشگاه خواهند داشت که البته با توجه به شور و اشتیاقی که آنها نسبت به تیم خود دارند با حضور حداکثری در ورزشگاه در این مسابقه سخت تیم خود را همراهی می‌کنند.

2006422

دو تیم پرستاره لیگ برتر با توجه به شرایط آب و هوایی و زمان مناسب برگزاری مسابقه و حساسیتی که در کسب امتیاز وجود دارد در یک بازی پرتماشاگر و با حضور ستاره‌های نامدار فوتبال ایران به مصاف هم خواهند رفت و یک دیدار جذاب را رقم خواهند زد.

1914074

با توجه به اینکه ورزشگاه آزادی در حال تعمیرات است و تعداد زیادی از سکوها از دسترس خارج شده است به نظر می‌رسد تراکتور در این مسابقه به پرتماشاگرترین تیم لیگ برتر تبدیل شود و با دو مسابقه حساسی که با حضور حداکثری هواداران خود برگزار کرده این عنوان را به دست آورد.

دور از انتظار نیست که هوادران سپاهان هم در این مسابقه جایگاه‌هایی که برای آنها در نظر گرفته شده را با حداکثر نفرات کامل کنند تا طلایی‌پوشان هم در تبریز بدون تماشاگر نباشند و هوادارانشان را همراه خود داشته باشند.

دیدگاه‌ها