کد خبر : 2011826 | 14 فروردين 1403 ساعت 20:56 | 17.3K بازدید | 21 دیدگاه

مشکلات مالی ادامه دارد

ماجرای قسط دوم مطالبات یحیی از پرسپولیس

قسط دوم مطالبات یحیی گل محمدی از سوی باشگاه پرسپوليس هنوز پرداخت نشده است.

ماجرای قسط دوم مطالبات یحیی از پرسپولیس

به گزارش ورزش سه، بعد از پایان نیم فصل اول یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا کرد و با اعلام اینکه خسته شده کنار کشید. 
بعد از حدود سه هفته از این استعفا و با وجود شایعات مختلفی که درباره ماندن یا جدایی گل محمدی از جمع سرخ‌ها به گوش می‌رسید مدیر برنامه او طی جلساتی در باشگاه پرسپولیس برای اقاله یا فسخ قراردادش به توافق رسید. 

گل محمدی از فصل قبل آپشن‌های قرارداد خود را طلبکار بود ضمن اینکه بخشی از مطالبات فصل جاری‌اش را گرفته و باید درصد دیگری دریافت می‌کرد تا به 50 درصد برسد.  
در عین حال محاسبات نشان می‌داد گل محمدی چیزی بین 10 تا 11 میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارد اما در نهایت توافق کرد چیزی حدود 8 میلیارد تومان دریافت کند.  

1975853

همچنین قرار شد مطالبات گل محمدی در سه قسط که چیزی حدود 2.5 تا 2.7 میلیارد تومان بوده به او پرداخت شود.  
در این میان قسط اول مطالبات یحیی به او پرداخت شده اما قسط دوم باید اواخر اسفند به او پرداخت می‌شد که این اتفاق نیفتاده است.  

مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس که همچنان ادامه دارد باعث شده باشگاه پرسپولیس نتواند این قسط را به موقع پرداخت کند و تا الان چنین اتفاقی نیفتاده، به همین خاطر مدیران باشگاه بابت بدقولی در قبال سرمربی سابق‌شان ناراحتند.  

گل محمدی هم در ازای مطالباتش چکی دریافت نکرده و همه چیز بین طرفین با قول و قرار پیش رفته است.

در واقع یحیی گل محمدی هم در انتخاب زمان جدایی‌اش که چیزی حدود 50 روز خبری از مسابقه نبود و باشگاه می‌توانست سرمربی انتخاب کند به پرسپولیس کمک کرد هم اینکه از مطالباتش کم کرد هم حالا با تعویق دریافت مطالباتش این مسئله را رسانه‌ای نکرده است.  

گفتنی است قسط بعدی مطالبات یحیی گل محمدی هم باید در اردیبهشت ماه به او پرداخت شود.

دیدگاه‌ها