کد خبر : 2011867 | 15 فروردين 1403 ساعت 00:36 | 7.6K بازدید | 13 دیدگاه

یوونتوس ۲-۰ لاتزیو: آلگری در یک‌قدمی فینال

یوونتوس با گل‌های فدریکو کیه‌‌زا و دوشان ولاهوویچ، در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید.

یوونتوس ۲-۰ لاتزیو: آلگری در یک‌قدمی فینال

به گزارش "ورزش سه"، در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانز میزبان لاتزیو بود. در این بازی برخلاف دیدار قبلی دو تیم در سری A که با پیروزی لاتزیو به پایان رسیده بود، شاگردان ماسیمیلیانو آلگری موفق شدند ۲-۰ به پیروزی برسند.

ویدئو: 328815

این بازی پایاپای و بدون موقعیت خاصی آغاز شد. توپ بیشتر در میانه میدان بود و دو تیم از خلق موقعیت عاجز بودند. در دقیقه ۱۲ تعادل کیه‌زا در محوطه جریمه حریف به هم خورد و داور برای یووه پنالتی گرفت اما پس از بررسی صحنه تصمیمش را تغییر داد.

بازی پس از این صحنه دوباره افت کرد و توپی نزدیک دروازه‌ها نشد. در دقیقه ۲۳ ایساکسن در لبه محوطه جریمه اقدام به شوت‌زنی به سمت دروازه یووه کرد اما ضربه‌اش راهی به دروازه نداشت.

در بقیه دقایق نیمه اول هم دو تیم نمی‌توانستند موقعیتی ایجاد کنند و توپ در اکثر لحظات در میانه میدان در گردش بود تا نیمه اول خسته‌کننده بدون گل به اتمام برسد.

در ابتدای نیمه دوم یووه به گل رسید. پاس بلند کامبیاسو در پشت محوطه به کیه‌زا رسید. او به سمت محوطه جریمه حرکت کرد و سپس ضربه‌اش را زد و موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

2006509

پس از این گل بازی دوباره افت کرد و تیم‌ها قادر به خلق موقعیت نبودند. در دقیقه ۶۱ شوت از راه دور کامبیاسو با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد ولاهوویچ با پاس مک‌کنی در سمت راست محوطه جریمه صاحب توپ شد و با زدن ضربه‌اش به سمت مخالف، بازی را ۲-۰ کرد.

2006510

در دقیقه ۷۱ ضربه سر خطرناک گاتی به شکل نفس‌گیری از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه شاگردان ماسیمیلیانو آلگری بازی را کنترل کردند و با پاس‌کاری پشت سر هم در میانه میدان به حریف اجازه به‌دست آوردن مالکیت و خلق موقعیت را ندادند. این خلاصه ۲۰ دقیقه پایانی بود. این دقایق بدون موقعیت گذشتند تا یوونتوس در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ۲-۰ پیروز شود.

دیدگاه‌ها