کد خبر : 2011985 | 15 فروردين 1403 ساعت 14:56 | 27.9K بازدید | 18 دیدگاه

تاتنهام به دنبال سرمایه‌گذاران جدید؛

باشگاه لیگ برتری به نیم میلیارد یورو قانع نیست!

دنیل لوی، رئیس تاتنهام، تایید کرده که این باشگاه جستجو برای جذب سرمایه‌گذاران جدید را آغاز کرده است.

باشگاه لیگ برتری به نیم میلیارد یورو قانع نیست!

به گزارش "ورزش سه"، دنیل لوی، رئیس تاتنهام، پس از اعلام ضرر 100 میلیون یورویی، تایید کرد که این باشگاه به دنبال سرمایه‌گذارانی است تا به آن‌ها در رشد و پیشرفت تاتنهام کمک کند.

سال گذشته اعلام شد که سرمایه‌گذاران قطری علاقه به خرید سهام باشگاه تاتنهام دارند و این در حالی بود که گفته شد جهم نجفی، تاجر ایرانی-آمریکایی نیز در حال آماده‌سازی یک پیشنهاد بزرگ است.

2006638

با وجود ضرر بزرگی که تاتنهام داشته آن‌ها حدود 600 میلیون یورو درآمدزایی داشته‌اند. عمدتاً این درآمدزایی به لطف میزبانی رویدادهای غیرفوتبالی، مانند بازی‌های فوتبال آمریکایی، مبارزات بوکس و کنسرت‌ها بوده است.

لوی در انتشار گزارش سال مالی تاتنهام تا ژوئن 2023 گفت: "برای استفاده از پتانسیل بلندمدت خود، برای ادامه سرمایه‌گذاری در تیم‌ها و انجام پروژه‌های سود‌ده، باشگاه نیاز به افزایش قابل توجهی دارد. هیئت مدیره و مشاوران آن در حال مذاکره با سرمایه‌گذاران احتمالی هستند. هر پیشنهاد سرمایه‌گذاری توصیه شده به حمایت سهامداران باشگاه نیاز دارد.

2006637

گردش مالی ما برای اولین بار از نیم میلیارد یورو فراتر رفته است. در حالی که پول‌‎های یوفا هم کمک حال بوده، این رقم چشمگیر به دلیل افزایش درآمدهای ورزشگاه از رویدادهای فوتبالی و غیرفوتبالی بوده است. اولویت مطلق برای باشگاه ما ارائه موفقیت در زمین بازی است."

تاتنهام همراه آنگه پوستکوگلو به دنبال پیشرفت است و این مربی در این فصل نزدیک به 300 میلیون یورو هزینه کرد تا ترکیب تیم را بازسازی کند.

دیدگاه‌ها