کد خبر : 2012083 | 15 فروردين 1403 ساعت 23:26 | 11.8K بازدید | 14 دیدگاه

نمی‌دانم چطور از هواداران تشکر کنم؛

نصرتی: بازیکنان تحت تاثیر جو ورزشگاه بودند

محمد نصرتی می‌گوید نیمه دوم بازی سپاهان کاملا در اختیار تراکتوری‌ها بوده است.

نصرتی: بازیکنان تحت تاثیر جو ورزشگاه بودند

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی، مربی تراکتور در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپاهان گفت: باید از هواداران تشکر کنیم بابت حضور پرشوری که داشتند. یعنی هر وقت نیاز بود به بهترین شکل ممکن ما را حمایت کردند و حماسه آفریدند. خیلی متاسفم که نتوانستم آنها را شاد به خانه برگردانیم. ۳ امتیاز خیلی مهم را از دست دادیم یک اصطلاحی هست که می‌گویند سه امتیاز در مشت‌مان بود. دو امتیاز از دست رفت.

مربی تراکتور ادامه داد: اگر بخواهم در مورد ۹۰ دقیقه بازی صحبت کنم فکر می‌کنم نیمه اول با توجه به حضور بی‌نظیر هواداران جو سنگینی بر بازی حاکم بود و استنباط من این است که نتوانستیم آن جور که باید و شاید برنامه‌های تاکتیکی‌مان را اجرا کنیم. البته بماند که تیم حریف هم نتوانست. در نیمه دوم با صحبت‌هایی که بین دو نیمه انجام دادیم کاملا مسلط به بازی بودیم دو سه تا موقعیت فوق‌العاده داشتیم که اگر کمی با دقت بهتری عمل می‌کردیم چه بسا می‌توانستیم از این بازی برنده بیرون بیایم. فکر می‌کنم سپاهان نیمه دوم اصلا موقعیتی نداشت و فکر می‌کنم فقط در نیمه اول یک موقعیت داشتند که آن هم پورحمیدی فوق‌العاده عکس‌العمل نشان داد. متاسفانه حیف شد این دو امتیاز را از دست دادیم انشالله باید با تلاش و تمرکز بیشتر بازی‌های باقی‌مانده را انجام بدهیم و به چیزی که مد نظرمان است برسیم.

نصرتی در مورد علت گل نزدن مهاجمان‌شان گفت: من نمی‌توانم اسمش را بی‌دقتی بگذارم. می‌توان گفت کم دقتی کردند. دروازه‌بان آنها واکنش خیلی خوبی داشت ولی دروازه خالی نبود که بگوییم بی‌دقت بودند. دروازه‌بان‌شان و یکی دو بازیکن توی دروازه قرار گرفته بودند و به نظرم اگر سیامک کنترل می‌کرد و یک ضرب نمی زد می‌توانست بهتر عمل کند. ما موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که حیف شد.

1830548

نصرتی در پاسخ به اینکه از ۶ بازی بزرگ پنج بازی را نتوانستند ببرند و اینکه آیا شانسی برای قهرمانی‌شان هست یا نه، گفت: اگر می‌خواستیم قهرمان بشویم باید دو سه تا تیم که در روی کاغذ مدعی هستند را می‌بردیم و شرایط خیلی بهتر می‌شد. الان شرایط در لیگ سخت شده اما ما جام حذفی را هم داریم. ما هنوز فرصت داریم و چه بسا تیم‌های بالای جدول نتوانند در بازی با تیم‌های پایین جدول امتیاز لازم را بگیرند. همه تیم‌ها قابل احترام هستند. ولی یک قانون از گذشته بوده که اگر بازی با تیم‌های بزرگ را ببرید اصطلاحا می‌گویند شش امتیازی بوده و می‌توانست مسیر ما را برای قهرمانی هموار کند.

او در پاسخ به اینکه آیا کیفیت بازی درخور جو استادیوم بود یا نه گفت: هر دو تیم به واسطه این جو سنگین تحت تاثیر قرار گرفته بودند و نتوانستند یک بازی با برنامه را اجرا کنند ولی نیمه دوم ما خیلی بهتر شدیم. هم در گردش توپ، هم مالکیت و ایجاد موقعیت. اما انصافاً نه در نیمه اول بازی خوب نبود. در نیمه دوم بهتر بودیم. من توقعم این است که خیلی بهتر از این بازی کنیم. یک سری از هواداران در کوه نشسته بودند و نمی‌دانم چه جوری از آنها تشکر کنیم. حتی من در پرسپولیس هم که بودم فقط در یکی دو بازی دربی چنین جوی بود. مسئولین استان وقتی می‌بینند چنین جوی است باید یک استادیوم بزرگتر درست کنند چرا که ۱۰، ۱۵ هزار نفر بیرون از استادیوم بودند و این حیف است که آنها با هزار امید آمده بودند ولی در استادیوم جا نبود. باید در آینده یک فکری برایش بکنند.

نصرتی در مورد اینکه اعلام نشده بود که گوستاوو مصدوم است عنوان کرد: من قبل از بازی گفتم یکی دو بازیکن مصدوم داریم و تلاش می‌کنند که به بازی برسند اما گوستاوو نرسید به بازی. اگر در این بازی بود می‌توانست خیلی کمک کند اما اکثر تیم ها نمی‌گویند که مصدوم دارند. الان شما می‌دانستید که پیام نیازمند به این بازی میرسد یا خیر؟ خیلی تیم‌ها اصلاً اعلام نمی‌کنند. مصدومیت او جوری بود که ما احساس می‌کردیم به بازی برسد.

دیدگاه‌ها