کد خبر : 2012100 | 16 فروردين 1403 ساعت 00:21 | 29K بازدید | 41 دیدگاه

بیرانوند در فیفا دی اخیر دچار مصدومیت جدیدی نشده

دپارتمان پزشکی تیم ملی، ادعای پرسپولیس را رد کرد

دپارتمان پزشکی تیم ملی فوتبال، ادعای پرسپولیس مبنی بر مصدومیت بیرانوند در زمان حضور در اردوی تیم ملی را رد کرد.

دپارتمان پزشکی تیم ملی، ادعای پرسپولیس را رد کرد

به گزارش "ورزش سه"، حواشی پیرامون مصدومیت علیرضا بیرانوند همچنان ادامه دارد. عصر امروز بود که خبر رسید علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت از ناحیه دست، ممکن است چند بازی پرسپولیس را از دست بدهد. گفته می‌شد که او در تیم ملی دچار آسیب دیدگی شده که در تمرینات با ضرب‌دیدگی و کشیدگی تاندون مچ دست، مصدومیت او تشدید شده است.

حتی باشگاه پرسپولیس نیز اطلاعیه‌ای به نقل از پزشک خود صادر و مدعی شد که سنگربان این تیم در تمرینات تیم ملی مصدوم شده است. دکتر حقیقت گفت علیرضا بیرانوند با توجه به آسیب‌دیدگی در جریان اردوی تیم ملی، برای ام‌آر‌آی اعزام شد و با توجه به جواب تصویربرداری، پزشکان متخصص درباره روند درمان وی تصمیم‌گیری خواهند کرد.

او در ادامه مدعی شد که علیرضا بیرانوند در جریان اردوی اخیر تیم ملی دچار آسیب در ناحیه مچ دست شده و با توجه به تشخیص پزشکی، پس از آن در جریان اردوی تیم ملی، تحت بررسی پاراکلینیکی قرار گرفت و در بازگشت به تمرینات پرسپولیس همچنان به جهت احساس درد در ناحیه مچ دست ابراز ناراحتی داشت.

پس از این صحبت‌ها بود که بخش رسانه‌ای تیم ملی به این موضوع واکنش نشان داد و به نوعی اعلام کرد که آسیب دیدگی بیرانوند به زمان حضور او در تیم ملی مربوط نمی‌شود و حتی برای تأیید ادعای خود، تصویری از حضور این دروازه‌بان در تمرینات قبل از بازی برگشت با ترکمنستان را منتشر کرده‌اند.

در این اطلاعیه که روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته، به نقل از دپارتمان پزشکی تیم ملی عنوان شده که بیرانوند در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت جدید نشد تا بدین صورت آنها به نوعی، ادعای سرخ‌ها را رد کنند.

2006845
این تصویری است که سایت فدراسیون به عنوان سند حضور بیرانوند در تمرینات تیم ملی در ترکمنستان منتشر کرده است.

در اطلاعیه کادر پزشکی تیم ملی فوتبال آمده است: «هیچ‌گونه آسیب‌دیدگی جديدی براي علیرضا بیرانوند در اردوی اخیر تيم ملی رخ نداده است و با توجه آسيب مزمن و قديمی مچ دست او، اقدامات تشخيصی و درمانی لازم جهت مديريت مجدد آسيب مزمن در اردو همزمان با انجام تمرينات صورت پذيرفت.»

2006846
بیرانوند نیز دقایقی پس از صدور اطلاعیه فدراسیون فوتبال، این تصویر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد تا نشان دهد مصدومیت او جدی است.

حالا به نظر می‌رسد که باید منتظر واکنش جدیدی از سوی باشگاه پرسپولیس باشیم. به هر شکل به‌صورت غیررسمی عنوان شده که بیرانوند به دلیل این مصدومیت، چند مسابقه تیمش را از دست خواهد داد که این موضوع می‌تواند برای پرسپولیس مشکل ساز شود.

دیدگاه‌ها