کد خبر : 2012122 | 16 فروردين 1403 ساعت 04:55 | 30.2K بازدید | 49 دیدگاه

گلر دوم پرسپولیس در حساس‌ترین مقطع فیکس می‌شود

بیرو نیست، رفیعی در بزرگترین چالش عمر

با مصدومیت علیرضا بیرانوند حالا پرسپولیس از ناحیه دروازه خود احساس نگرانی خواهد کرد.

بیرو نیست، رفیعی در بزرگترین چالش عمر

به گزارش "ورزش سه"، با تایید مصدومیت بیرانوند فارغ از اینکه او کجا و چگونه آسیب دیده آنچه برای پرسپولیس، کادر فنی و هوادارانش در مقطع فعلی اهمیت دارد اینکه گلر اصلی و ملی پوش‌شان که در تیمش بدون جانشین به نظر می‌رسد تا چه زمانی دور از میدان خواهد بود و در چند مسابقه نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند.  
بیرانوند در حساس‌ترین مقطع فصل و در شرایطی که پرسپولیس قرار است کورس قهرمانی را تخت گاز ادامه دهد و کم نیاورد تا اختلاف امتیازی با رفیب دیرینه را جبران کند مصدوم شده و حالا سوال این است که پرسپولیس بدون او چه خواهد کرد.  
پرسپولیس نه در شروع فصل نه در نقل و انتقالات زمستانی اقدام به جذب دروازه‌بان جدید نکرد و با شانسی که در یک مسابقه نیم فصل دوم نصیب امیررضا رفیعی شد نگرانی‌ها تا حد زیادی از بابت جانشین بیرو رنگ باخت اما سوال مهم اینجاست که آیا رفیعی کم‌تجربه می‌تواند در مهم‌ترین مقطع فصل و در بازی‌های حساس پیش رو از جمله مصاف با گل گهر، ملوان و سپاهان طوری دروازه‌بانی کند که تیمش از ناحیه او لطمه نبیند و غیبت بیرانوند حس نشود؟  

1995915

فراموش نکنیم رفیعی در تنها دیداری که به میدان رفت در فولادشهر و مقابل ذوب آهن با اخراج و پنالتی بازیکن حریف در دقایق نخست  شرایط بازی به گونه‌ای پیش رفت که فشاری روی دروازه او نیامد هرچند او در مجموع دروازه‌بان با اعتماد به نفسی نشان داد و نمره قبولی گرفت.  
حالا و با شرایط به وجود آمده بهترین فرصت برای رفیعی پیش آمده تا در صورت مهم‌ترین چالش عمر ورزشی‌اش و در حساس‌ترین بازی‌ها خودی نشان بدهد و حداقل برای همین نفر دوم بودن در فصل آینده جای پای خود را سفت کند هر دو چند ریسک میدان دادن به این دروازه‌بان که اوسمار چاره‌ای جز آن ندارد ممکن است خسارت‌هایی برای پرسپولیس به دنبال داشته باشد.

دیدگاه‌ها