کد خبر : 2012139 | 16 فروردين 1403 ساعت 08:14 | 23.8K بازدید | 35 دیدگاه

پپ: تا ۴ روز پیش ضعیف بودیم، دوباره بهترین شدیم!

پپ گواردیولا می‌گوید کورس قهرمانی لیگ برتر می‌تواند تا روز آخر بازی‌ها ادامه داشته باشد.

پپ: تا ۴ روز پیش ضعیف بودیم، دوباره بهترین شدیم!

به گزارش "ورزش سه"، منچستر سیتی در چارچوب هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس موفق شد ۴-۱ استون ویلا را شکست دهد و با یک بازی بیشتر هم‌امتیاز لیورپول شود. فیل فودن در این دیدار و در شبی که ارلینگ هالند و کوین دی‌بروینه بر روی نیمکت قرار داشتند، هت‌تریک کرد و عملکرد فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشت. پپ گواردیولا در صحبت‌هایش پس از بازی در مورد برخی مسائل با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

کورس قهرمانی پس از این برد؟
اگر همه بازی‌هایمان را ببریم، به روز آخر خواهد رسید، زیرا آنها پنج، شش یا هفت امتیاز جلوتر نیستند. آسان نخواهد بود. من می‌بینم که لیورپول و آرسنال امتیازات زیادی می‌گیرند‌.
ما باید آماده شویم و کار خود را انجام دهیم و پشیمان نباشیم که باید آن بازی را می‌بردیم زیرا آنها بازی را بعد از آن باختند.

2006935

عملکرد فودن؟
چه بگویم؟ او سه گل زد. بازی را خوب شروع نکرد اما گل اواخر نیمه و بعد نیمه دوم به او کمک زیادی کرد. او فصل فوق‌العاده‌ای را گذرانده و در حال پیشرفت است. او می‌تواند هر کاری که بخواهد انجام دهد.

وضعیت کلی تیم؟
وضعیت خوب است اما آنطور که می‌گفتند ما سه یا چهار روز پیش از کورس قهرمانی خارج شده بودیم و تیم خوب بازی نمی‌کرد. تیم مثل فصل‌های قبل بازی نمی‌کرد، برای مثال مثل شش فصل گذشته! الان در بهترین فرم‌مان هستیم و به کورس برگشتیم!

احتمال استفاده دوباره از ترکیب چرخشی؟
بله مجبور هستیم. بازی بعد با بازیکنان متفاوتی بازی خواهیم کرد. باید نگذاریم بازیکنان خسته شوند. قطعا در بازی بعد بازیکنان دیگری را در زمین خواهید دید.

دیدگاه‌ها