کد خبر : 2014554 | 27 فروردين 1403 ساعت 00:27 | 5.4K بازدید | 13 دیدگاه

اینتر ۲-۲ کالیاری: دست‌انداز کوچک در راه اسکودتو

اینتر در دیداری خانگی با تساوی ۲-۲ مقابل کالیاری متوقف شد.

اینتر ۲-۲ کالیاری: دست‌انداز کوچک در راه اسکودتو

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در دیداری که برای قهرمانی حیاتی بود مقابل کالیاری قرار گرفت. آنها دو بار به برتری رسیدند اما تیم مهمان هر دو بار موفق شد به بازی برگردد و درنهایت این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

ویدئو: 329998

بازی با برتری اینتری‌ها آغاز شد. در دقیقه ۵ سانتر دی‌مارکو با ضربه سر زیبای دارمیان به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

شش دقیقه بعد اولین موقعیت کالیاری شکل گرفت. جایی که شوت زیتو در لبه محوطه جریمه از کنار دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۱۲ الکسیس سانچز از سمت راست حرکت کرد و توپ را به مقابل دروازه ارسال کرد، جایی که مارکوس تورام منتظر بود و توپ را به تور دروازه چسباند.

2010902

پس از گل اینتر، بازی افت کرد و موقعیتی در بازی رخ نداد تا اینکه در دقیقه ۲۸ نراتزوری موفق به بیشتر کردن اختلاف شد اما گل بارلا به دلیل اینکه در آفساید قرار داشت رد شد.

کمتر از ۱۰ دقیقه بعد شوت خطرناک دی‌مارکو را دروازه‌بان حریف به زیبایی دفع کرد و دیگر در بازی شاهد موقعیتی نبودیم تا دو تیم با اختلاف یک گل به رختکن بروند.

در دقیقه ۴۸ دی‌مارکو یک بار دیگر شانسش را امتحان کرد. او از لبه محوطه جریمه ضربه‌اش را روانه دروازه کرد اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه توپ بیشتر در میانه میدان دنبال شد و تهدیدی بر روی دروازه‌های دو تیم شکل نگرفت. در دقیقه ۶۴ الدور شومورودوف در ابتدای محوطه جریمه اینتر به توپ رسید و با شوتی زیبا دروازه میزبان را باز کرد.

2010903

یک امتیاز کالیاری دوام زیادی نداشت و خیلی زود پرپر شد. زیرا در دقیقه ۷۲ ضربه سر فراتزی به دست بازیکن حریف خورد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. چالهان‌اوغلو پشت توپ ایستاد و با زدن ضربه‌اش به سمت راست بازی را ۲-۱ کرد

2010901

در ادامه اینتر بازی را مدیریت کرد و فشار زیادی برای گلزنی به کالیاری وارد نکرد اما این تیم رانیری بود که یک بار دیگر موفق شد بازی را مساوی کند. در دقیقه ۸۲ نیکلاس ویولا در بین مدافعان اینتر در محوطه جریمه به توپ رسید و توانست بازی را مساوی کند.

2010905

در دقایق پایانی اینتر حملاتش را برای زدن گل سوم افزایش داد اما با دفاع خوب بازیکنان مهمان موقعیت جدی‌ای خلق نشد و بازی با نتیجه ۲-۲ خاتمه یافت. با این حال تغییری در شرایط اینتر رخ نداد. آنها می‌توانند با پیروزی مقابل میلان در هفته آینده قهرمانی‌شان را قطعی کنند. چراکه اکنون با این تساوی ۸۳ امتیازی شده‌اند و میلان در رتبه دوم ۶۹ امتیاز دارد.

دیدگاه‌ها