کد خبر : 2015260 | 30 فروردين 1403 ساعت 00:55 | 13.2K بازدید | 8 دیدگاه

اوسمار با جوان‌هایش گرم گرفت

با اینکه اوسمار فرصت زیادی به بازیکنان جوانش نداده اما ارتباط بسیار خوبی با آنها دارد.

اوسمار با جوان‌هایش گرم گرفت

به گزارش "ورزش سه"، شاید رد روزهای نخست سرمربیگری اوسمار لوس ویرا اینطور به نظر می‌رسید که او مربی خشک و با دیسیپلینی است که خیلی نمی‌توان با او ارتباط برقرار کرد اما خیلی زود مشخص شد او فرد منعطفی است که با وجود جدی بودن در کارش و تمرکز کامل روی فوتبال و جزئیات مربوط به تمرین و مسابقه به لحاظ اخلاقی هم مربی خوش اخلاق و گرمی است.
اوسمار لوس ویرا بعد از باخت شوکه کننده در اراک تا امروز نتایج خوبی با پرسپولیس گرفته و غیر از تساوی در دربی که شرایط دشواری داشت از بقیه بازی‌ها سربلند بیرون آمده تا جانشین شایسته‌ای برای یحیی گل‌محمدی باشد و باشگاه را به سمت تمدید قرارداد با او ببرد.
اوسمار در بازی‌های اخیر پرسپولیس سعی کرده سیستم و مدل بازی مد نظر خود را در  تیم پرسپولیس جا بیندازد و به نوعی رد پای حضور و تغییرات او از همان بازی اول در تیمش مشهود بوده است.

2012140

اوسمار از همان روزهای اول که بازیکنان جوان پرسپولیس را در اردوی دبی همراه تیمش داشت تا امروز سعی کرده نگاه ویژه‌ای به آنها داشته باشد اما به‌خاطر حساسیت مسابقات و حضور پرسپولیس در کورس قهرمانی مثل یحیی خیلی کم، جرات استفاده از آنها را داشته است.
با این وجود ارتباط اوسمار با بازیکنان جوانش بسیار خوب بوده و به نظر می‌رسد همان‌قدر که بزرگترها او را پذیرفته‌اند و با این مربی صمیمی شده‌اند بازیکنان جوان هم به او نزدیک شده و حتی با او شوخی می‌کنند.
در تمرین چهارشنبه جوان‌هایی مثل میلاد سورگی و علیرضا بابایی که شاید حتی در لیست بیست نفره تیم برای بازی در آبادان حضور نداشته باشند کنار اوسمار خندان دیده می‌شوند و این می‌تواند نکته مثبتی از شرایط و جو تمرینی سرخ‌ها باشد.

دیدگاه‌ها