کد خبر : 2015409 | 30 فروردين 1403 ساعت 18:01 | 62.3K بازدید | 84 دیدگاه

اوسمار دست به یازده بازیکن تیم برنده نزد؛

ترکیب پرسپولیس برای دیدار حساس برابر صنعت نفت

اوسمار ویه‌را یازده بازیکن اصلی تیم خود برای بازی برابر صنعت نفت را انتخاب کرد.

ترکیب پرسپولیس برای دیدار حساس برابر صنعت نفت

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و چهارم لیگ برتر، پرسپولیس در آبادان میهمان صنعت نفت است‌.

باتوجه به شرایط پایین جدول و گزینه در سقوط بودن صنعت نفت، این مسابقه از حساسیت بسیار بیشتری برخوردار است و از طرفی پرسپولیس که در کورس قهرمانی قرار دارد در پی رسیدن به صدر جدول است.

اوسمار ویه‌را باتوجه به پیروزی‌های متوالی پرسپولیس دست به ترکیب برنده نزده است. علیرضا بیرانوند که با مصدومیت از ناحیه مچ دست مواجه شده غایب بزرگ این بازی است و برای سومین مسابقه متوالی در ترکیب حضور ندارد.

2012362

بولت فولاددر چهارچوب دروازه پرسپولیس برای چهارمین بار در این فصل امیررضا رفیعی قرار گرفته و در پی ثبت چهارمین کلین‌شیت خود پیش از بازگشت بیرانوند به میادین است.

بولت فولاددر قلب خط دفاعی پرسپولیس حسین کنعانی و گئورگی گولسیانی بازی می‌کنند. عبدالکریم حسن مدافع چپ و دانیال اسماعیلی‌فر در سمت راست خط دفاعی بازی می‌کند.

بولت فولاددر خط هافبک، مسعود ریگی تک هافبک دفاعی سرخ‌هاست و کنارش سروش رفیعی به‌عنوان بازیساز به میدان می‌رود. اوستون ارونوف و مهدی ترابی نیز دو وینگر پرسپولیس هستند که به خط حمله نیز کمک می‌کنند.

بولت فولادامید عالیشاه، کاپیتان پرسپولیس که پاس گل تیمش در بازی ملوان را داده بود و به‌عنوان مهاجم سایه کار می‌کند و جلوتر از او عیسی آل‌کثیر مهاجم نوک پرسپولیس است.

پرسپولیسترکیب پرسپولیس به این شرح است:
امیررضا رفیعی، حسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، عبدالکریم حسن، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، اوستون ارونوف، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.

دیدگاه‌ها