کد خبر : 2015971 | 02 اردیبهشت 1403 ساعت 03:42 | 16.4K بازدید | 2 دیدگاه

توصیه کاپیتان استقلال خوزستان به مربی گل گهر؛

چشم‌هایت را باز کن و بازی را دوباره ببین

کاپیتان استقلال خوزستان گفت این تیم با پتانسیل و بازیکنانی که در اختیار دارد، قطعا در لیگ برتر می‌ماند.

چشم‌هایت را باز کن و بازی را دوباره ببین

به گزارش "ورزش سه"، یکی از دیدنی‌ترین بازی‌های هفته بیست و چهارم مصاف گل گهر و استقلال خوزستان بود که به شکلی دراماتیک با تساوی دو بر دو خاتمه یافت؛ نتیجه‌ای که به لطف شلیک دیدنی محمود مطلق زاده کاپیتان آبی‌های خوزستان رقم خورد. او در این باره به خبرنگار ما گفت: یک بازی خیلی خوب را شاهد بودیم. ما می‌دانستیم که با یک تیم بسیار منظم و سرسختی بازی داریم و باید از همان ابتدای مسابقه تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

وی درباره گل زیبایی که در این بازی به ثمر رساند، ادامه داد: دقایق آخر بازی بود که احساس کردم نیاز تیم این است که جلوتر بروم و فکر میکنم در آن لحظه در بهترین جای ممکن حضور داشتم و توانستم خود را به محوطه 18 قدم برسانم. من همیشه شوت می‌زنم و شاید در بیشتر مواقع گل نشود ولی هر سال با شوت‌زنی موفق به گل زدن می‌شوم. از شانس خوبم این دفعه هم روی شوت توانستم گل بزنم و خوشحالم که توانستم به نتیجه گرفتن تیم کمک کنم.

2013183

کاپیتان استقلال خوزستان درباره عملکرد بازیکنان خارجی این تیم افزود: بازیکنان خارجی ما در این مدت روی روند امتیازگیری تیم خیلی تاثیر داشته‌اند. به نوبه خودم از آنها تشکر میکنم که خیلی زود با تیم هماهنگ شدند و مفید بازی می‌کنند. اکثر بازیکنان خارجی که به لیگ ایران می‌آیند به تیم‌های دیگر که می‌روند خیلی جو برایشان سنگین است ولی در تیم ما همه سعی کردیم به راحت بودن آنها کمک کنیم و فکر میکنم از این نظر موفق شده‌ایم.

او در واکنش به اینکه آیا استقلال خوزستان در لیگ برتر خواهد ماند یا خیر، پاسخ داد: مطمئن باشید تیم ما با این پتاسیل و بازیکنانی که دارد قطعا در لیگ خواهد ماند. این شعار نیست و می‌توانید در عملکرد تیممان آن را ببینید. ما در تمام بازی‌های نیم فصل دوم سعی کردیم حداقل امتیاز را بگیریم و نسبتا موفق به انجام این کار شدیم. حتی در بازی‌هایی هم که می‌بازیم خلق موقعیت‌های متعددی داریم و به نظرم این عملکرد برای ما خیلی خوب است.

مطلق زاده به مصاحبه مربی گل گهر که در پایان بازی گفته بود چیزی از حریف ندیده است، اینطور واکنش نشان داد: باید بگویم که ایشان می‌تواند چشم‌هایش را باز کند و هر چیزی که قبلا ندیده را الان ببیند. به او توصیه میکنم فیلم بازی را ببیند تا متوجه شود چرا بازی مساوی شد چرا که احتمال می‌دهم بازی را درست ندیده است.

دیدگاه‌ها