کد خبر : 2015981 | 02 اردیبهشت 1403 ساعت 00:38 | 10.3K بازدید | 10 دیدگاه

عالی است که صدرنشین شدیم

اودگارد: باور کنیم که قهرمانی آرسنال شدنی است

مارتین اودگارد با تاکید بر اینکه عملکرد امشب آرسنال برابر ولورهمپتون بهترین نمایش آنها نبوده، از رسیدن دوباره به صدر جدول ابراز خرسندی کرد.

اودگارد: باور کنیم که قهرمانی آرسنال شدنی است

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال امشب پس از یک هفته سخت و پر از ناکامی با شکست ۲-۰ ولورهمپتون به‌صورت موقت به صدر جدول لیگ برتر انگلیس صعود کرد.

آنها هفته گذشته مقابل استون ویلا با دو گل متحمل شکست خانگی شدند و صدرنشینی را از دست دادند. در دیدار بعدی هم در ورزشگاه آلیانز آرنا مغلوب بایرن مونیخ شدند و از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفتند.

2013206

پیروزی امشب می‌تواند استارت بردهای پیاپی در دیدارهای پایانی فصل و حتی کسب قهرمانی باشد. اودگارد پس از پایان بازی در مورد این برد ارزشمند صحبت کرد.

او گفت: «پس از یک هفته سخت، عالی است که در صدر لیگ قرار بگیریم، می‌توانم بگویم بهترین چیزی است که می‌توانستیم به‌دست بیاوریم. اینجا جایی است که می‌خواهیم باشیم. ما باید اکنون به جنگیدن ادامه دهیم، هر روز تلاش کنیم، باید باور داشته باشیم و به دنبال قهرمانی برویم.

فکر نمی‌کنم بازی امشب بهترین عملکرد ما باشد، اما امروز همه چیز فقط در مورد سه امتیاز بود و ما این کار را انجام دادیم. سه امتیاز تنها چیز مهم امشب بود.»

دیدگاه‌ها