کد خبر : 2015984 | 02 اردیبهشت 1403 ساعت 04:13 | 19.7K بازدید | 28 دیدگاه

رفیعی 140 برابر ارزان‌تر از رادوشوویچ!

پرسپولیسی که یک میلیون یورو پول مفت به رادو داد، حالا صاحب یک گلر دوم مطمئن و ارزان شده است.

رفیعی 140 برابر ارزان‌تر از رادوشوویچ!

به گزارش ورزش سه و به نقل از همشهری، می‌گویند ارزش قرارداد امیررضا رفیعی با پرسپولیس 500‌ میلیون تومان است؛ رقمی که اگر درست باشد فاصله بعیدی با یک‌میلیون یورو دارد؛ یعنی تقریبا 140‌ برابر کمتر است. گلر جوان و 22‌ ساله قرمزها، امسال در پی برخی اتفاقات غیرمنتظره توانست به ترکیب اصلی سرخپوشان برسد و تا اینجا در 4‌مسابقه برای سرخ‌ها به میدان برود. او بار اول در بازی با ذوب‌آهن به ترکیب اصلی رسید.

محرومیت علیرضا بیرانوند از دیدار با ذوب‌آهن منجر به حضور رفیعی در سنگر سرخ‌ها شد. او در روزی که با فشار آنچنانی مواجه نشد، فولادشهر را با کلین‌شیت ترک کرد تا مختصر امیدی در دل هواداران به‌وجود بیاورد. اتفاق بزرگ‌تر اما بعد از تعطیلات نوروزی رخ داد؛ زمانی که با بازگشت علیرضا بیرانوند از اردوی تیم ملی، روشن شد او دچار مصدومیت شده و باید دستش را گچ بگیرد. اینجا دیگر بحث یک بازی نبود و رفیعی در چند مسابقه سرنوشت‌ساز درون دروازه قرار می‌گرفت. امروز بعد از 3‌ بازی می‌توان گفت او تا حدودی نمره قبولی گرفته است.

2013212

رفیعی به‌ترتیب برابر گل‌گهر، ملوان و نفت آبادان موفق به بسته نگه‌داشتن دروازه‌اش شد. او برابر ملوان 2‌مهار خوب داشت و در مجموع در تمامی این مسابقات نشان داده روی خروج‌ها و دفع ضربات ساده هم از اعتمادبه‌نفس قابل‌قبولی برخوردار است.

به همین راحتی، پرسپولیس در پست دروازه‌بانی صاحب یک گلر ذخیره مطمئن و ارزان شده که از نساجی به این تیم آمده و حالا به نخستین دروازه‌بان تاریخ لیگ برتر تبدیل شده که در 4‌ مسابقه نخستش کلین‌شیت می‌کند. جالب است که او با این آمار، با تعداد کلین‌شیت‌های پیام نیازمند در این فصل مساوی شد. حالا مقایسه کنید با بوژیدار رادوشوویچ که بابت ایفای همین نقش در پرسپولیس، آن همه هزینه روی دست باشگاه گذاشت. گلر کروات از صدقه سر قرارداد حیرت‌انگیزی که محمدحسن انصاری‌فرد با او بسته بود، در خانه نشست و چیزی حدود یک میلیون یورو از پرسپولیس پول گرفت.

دیدگاه‌ها