کد خبر : 2016465 | 04 اردیبهشت 1403 ساعت 01:05 | 38.5K بازدید | 34 دیدگاه

یورگن کلوپ مدیون سرمربی پرسپولیس!

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد کاشف آلیسون بکر در فوتبال برزیل او بوده است.

یورگن کلوپ مدیون سرمربی پرسپولیس!

به گزارش ورزش سه، اوسمار لوس ویرا سرمربی برزیلی پرسپولیس گفت از جنوب برزیل و منطقه‌ای می‌آید که ستاره‌های بسیاری به دنیای فوتبال معرفی کرده است.
اوسمار گفت اگر بخواهد از فوتبالیست‌های مطرح منطقه خودش نام ببرد می‌تواند یک تیم ملی برزیل را معرفی کند و تعداد این نفرات زیاد است.

اوسمار به رونالدینیو اعجوبه فوتبال برزیل که بسیاری او را یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال می‌دانند اشاره کرد و گفت این ستاره هم از منطقه‌ای که او رشد کرده به دنیای فوتبال معرفی شده است.

اما جالب‌ترین بخش صحبت‌های اوسمار جایی بود که گفت او کاشف آلیسون بکر دروازه‌بان تیم ملی برزیل و باشگاه لیورپول بوده است.در واقع اوسمار تاکید کرد او بود که آلیسون را از خانه‌شان بیرون برد و همراه برادرش فوتبالیست کرد.

2013976

آلیسون بکر بعد از حضور در فوتبال اروپا ابتدا در باشگاه آ اس رم ایتالیا درخشید و سپس با انتقالی 70 میلیون پوندی راهی لیورپول شد و با این تیم به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

حالا یورگن کلوپ که سرمربی مورد علاقه اوسمار هم هست بخشی از موفقیت‌هایش در لیورپول را باید مرهون نگاه سرمربی پرسپولیس باشد که چنین استعداد بزرگی را کشف کرد و به دنیای فوتبال شناساند.

جالب اینکه جورسی اینیسیو مربی فعلی دروازه‌بان‌های پرسپولیس هم در تیم زیر 15 سال برزیل مربی آلیسون بکر بوده است.

دیدگاه‌ها