کد خبر : 2016469 | 04 اردیبهشت 1403 ساعت 01:16 | 16.8K بازدید | 9 دیدگاه

پیولی: یک سال پیش می‌خواستند اینزاگی را اخراج کنند!

استفانو پیولی، سرمربی میلان، اعلام کرد که اینتر قوی‌ترین ترکیب ایتالیا را دارد و آن‌ها با شایستگی به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده‌اند.

پیولی: یک سال پیش می‌خواستند اینزاگی را اخراج کنند!

به گزارش "ورزش سه"، میلان در دربی دلامادونینا با نتیجه 2-1 مقابل اینتر شکست خورد تا قهرمانی این تیم را مسجل کند.

تیم تحت هدایت استفانو پیولی این فرصت را داشت که در صورت امتیاز گرفتن از اینتر، شانس قهرمانی خود به عنوان تیم دوم را کمی پررنگ کند اما شکست در بازی امشب همه معادلات را نابود کرد.

استفانو پیولی به عنوان سرمربی میلان پس از شکست تیمش در این بازی حساس با میکروفون دازن صحبت کرد: "من به رختکن رفتم تا بازیکنانم را تشویق کنم. سعی کردم به بازیکنانم روحیه بدهم، چون باید فصل را به خوبی تمام کنیم و شنبه بازی مهمی داریم. متاسفانه حتی این بار هم نتوانستیم دربی را به تساوی بکشیم."

از نحوه حملات تیم ناراضی بودید؟

از نظر تاکتیکی ناامید شده‌ایم، ما می‌خواستیم برابری عددی را حذف کنیم و خیلی جلو نباشیم و سپس در ضدحملات فضا پیدا کنیم. اینتر در نیمه اول روی ضربه کرنر و در ضد حملات به ما ضربه زد. می‌خواستیم پایین‌تر دفاع کنیم تا اتفاقی که شاهد اتفاقی که در نیمه دوم افتاد نباشیم و گل دوم شرایط را پیچیده کرد، اما تیم جنگید.

2013980

فصل را چگونه تحلیل می‌کنید؟

اینتر تنها یک بازی را باخت، تقریباً به اشتباه خودش هم باخت. آن‌ها 3/4 سال است که قوی‌ترین ترکیب را در ایتالیا دارند. در ماهی که 2 شکست و 2 تساوی داشتیم، آن‌ها خوب کار کردند و این یعنی ک از همه قوی‌‌تر هستند و باید بهتر کار کنیم.

دوران حضور شما در میلان تمام شده است؟

نمی‌دانم. 12 ماه پیش به نظر می‌رسید که می‌خواهند اینزاگی را اخراج کنند، سپس او تمام کارهایی که می‌بینید را انجام داد. من در میلان وضعیت خوبی دارم، باید فصل را به خوبی تمام کنیم و بعد در مورد آن صحبت کنیم.

دیدگاه‌ها