کد خبر : 2016470 | 04 اردیبهشت 1403 ساعت 01:18 | 20K بازدید | 13 دیدگاه

طعنه ستاره اینتر به میلانی‌ها: صداتون نمیاد! (عکس)

هاکان چالهان‌اغلو در پستی جالب به قهرمانی سری A با اینتر واکنش نشان داد.

طعنه ستاره اینتر به میلانی‌ها: صداتون نمیاد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، اینتر امشب با پیروزی ۲-۱ برابر میلان برای بیستمین بار قهرمان سری A شد. یکی از نکات جالب حضور هاکان چالهان‌اغلو در ترکیب اینتر بود.

این ستاره ترک پس از اینکه در سال ۲۰۲۱ با انتقالی آزاد از میلان به اینتر پیوست با انتقادات زیادی مواجه شد. هواداران روسونری او را «خیانت‌کار» خواندند و در همه بازی‌هایشان مقابل اینتر، این هافبک را هو می‌کردند.

در همان فصل بود که میلان قهرمان سری A شد، بسیاری حتی پیوستن چالهان‌اغلو به اینتر را اشتباه دانستند و عنوان کردند که اگر در میلان می‌ماند می‌توانست قهرمانی سری A را تجربه کند.

2013981

هافبک اینتر اما صبور بود و در مقابل حواشی مقاومت کرد تا بالاخره امشب لحظه‌ای که سه سال برای آن انتظار کشید از راه رسید. قهرمانی سری A با اینتر همان چیزی بود که او را از قسمت قرمز شهر به بخش آبی کشانده بود.

پس از قطعی شدن قهرمانی این فصل در مقابل چشم هواداران باشگاه سابق، او در یک پست جالب در اینستاگرام به این اتفاق واکنش نشان داد. در عکس، چالهان‌اغلو هدفون در گوش در کنار جام سری A نشسته و پشت سرش هواداران معترض میلان قرار دارند. او در کپشن نوشته: همیشه آرام، همیشه صبور، همیشه متمرکز و اکنون پاداش داده شد. فورزا اینتر.»

دیدگاه‌ها