کد خبر : 2017219 | 07 اردیبهشت 1403 ساعت 18:25 | 4K بازدید | 10 دیدگاه

تاکید رئیس یوفا: سوپرلیگ پروژه‌ای غیراخلاقی است

الکساندر چفرین از لیگ‌های اروپایی به دلیل مخالفت قاطعانه با پروژه سوپرلیگ، تشکر کرد.

تاکید رئیس یوفا: سوپرلیگ پروژه‌ای غیراخلاقی است

به گزارش "ورزش سه"، الکساندر چفرین، رئیس یوفا، همچنان مخالف جدی برگزاری پروژه سوپرلیگ است و در میان سخنرانی جدیدش به این موضوع اشاره کرد.

چفرین در مجمع عمومی لیگ‌های اروپایی که این جمعه در لندن برگزار شد، گفت: "از مخالفت قاطعانه لیگ‌های اروپایی با پروژه‌ای اخلاقی سوپرلیگ حمایت کرده و معتقدیم پیامدهای آن چه از نظر ورزشی و چه از نظر اقتصادی، برای تمامی لیگ‌ها فاجعه‌بار خواهد بود. یوفا اهمیت ارتباط مستقیم بین رقابت‌های باشگاهی‌ما و لیگ‌های ملی در سراسر اروپا را می‌شناسد و برای آن ارزش قائل است."

2015088

چفرین با حمایت از تقویت روابط بین لیگ‌ها ادامه داد: "ایجاد تفاهم‌نامه جدیدی بین یوفا و لیگ‌های اروپایی نه تنها تعهدات متقابل را رسمی و شفاف می‌کند، بلکه سیگنال واضحی را نیز ارسال می‌کند که یوفا و ذی‌نفعان آن با یکدیگر متحد هستند."

او با تاکید به مخالفت باشگاه‌ها یا سوپرلیگ گفت: "ما با هم، در این چارچوب، برای توسعه پایدار فوتبال در سطح ملی و بین‌المللی، با تمرکز بر ترویج فوتبال هیجان‌انگیز، تعادل رقابتی قوی، یکپارچگی مالی و رشد فوتبال در سراسر اروپا کار خواهیم کرد. "تاکید رئیس یوفا: سوپرلیگ پروژه‌ای غیراخلاقی است.

دیدگاه‌ها