کد خبر : 2017384 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 09:21 | 21.3K بازدید | 12 دیدگاه

تیم ما برده اما دیگر نمی‌دانم چه باید بگویم

اخباری: به ستوه‌ آمده‌ایم، برایمان دعا کنید!

سرمربی تیم فوتبال چادرملو اردکان به قضاوت داور دیدار تیمش برابر مس کرمان اعتراض کرد.

اخباری: به ستوه‌ آمده‌ایم، برایمان دعا کنید!

به گزارش “ورزش سه”، تیم چادرملو اردکان در مرحله یک‌هشتم جام حذفی فوتبال در ضربات پنالتی موفق به پیروزی مقابل مس‌کرمان شد تا تنها تیم لیگ یکی در جمع ۸ تیم برتر این تورنمنت باشد.

سعید اخباری، سرمربی چادرملو، در نشست خبری پس از این مسابقه بیان کرد: به دو تیم و تیم مس کرمان خسته نباشید می‌گویم. تیم ریشه‌دار مس کرمان سال‌ها در لیگ برتر تیم‌داری کرده است. به آقای محمدی بخاطر تیمی که درست کرده تبریک می‌گویم. مس از آن‌دسته تیم‌هایی است که فوتبال بازی می‌کند و تکنیک دارد. از زمانی که آقای محمدی به مس کرمان آمده هم نتایج این تیم و هم سبک بازی‌شان نشان می‌دهد که این تیم متحول شده است.

او افزود: تیم ما که برای صعود می‌جنگند و در عین حال نیم‌نگاهی به جام حذفی داشتیم. این سومین بازی در جام حذفی بود و هر سه بازی در خارج از خانه بازی کردیم. بچه‌های ما کار بزرگی انجام می‌دهند و با وجود فشردگی بازی‌ها و هر ۵-۶ روز باید یک بازی انجام شود.

سرمربی چادرملو ادامه داد: در جریان بازی، تیم مس میزبان این بازی بود. من با تغییرات چینشی و نفرات بازی را شروع می‌کنم. بازی پایاپای بود و هر دو تیم فوتبال تکنیکی خود را ارائه می‌کردند. فکر می‌کنم مجددا اشتباهی از سمت داور صورت گرفت که متاسفانه در صحنه اعلام پنالتی به نفع مس فکر می‌کنم باید درایت بیشتری به خرج می‌داد. آنچه من دیدم و فیلمی که مشاهده کردم اعتراضی که وجود داشت این بود که به زعم ما اصلاً خطایی انجام نشده بود. به داور هم تبریک می‌گویم. کار خودشان را انجام دادند. اعلام پنالتی باعث شد در پنج دقیقه پایانی انتحاری بازی کنیم و خدا را شکر به بازی برگشتیم.

1992550

اخباری در بخش بعدی صحبت‌هایش گفت: در وقت‌های اضافه ما بهتر عمل کردیم و می‌توانستیم حتی در جریان بازی هم پیروز شویم. تیم مس هم شانس داشت، اما ما بیشتر. بچه‌های ما خیلی جنگیدند و دویدند. ممکن بود آن تصمیم داور تاثیرگذار باشد. الان تیم ما برده، اما دیگر نمی‌دانم چه باید بگویم. از یک‌سری مسائل به ستوه آمده‌ایم. امیدوارم دقت و ظرفیت جامعه داوری ما در هفته‌های پایانی بیشتر شود. به خدا اگر ما حرفی می‌زنیم به خاطر حق مردم استان و شرکتی است که به‌عنوان فعالیت اجتماعی در ورزش هزینه می‌کند. از جانب مردمی که چشم‌انتظار موفقیت هستند می‌گویم که دقت و درایت بیشتری در هفته‌های پایانی لیگ وجود داشته باشد.

سرمربی چادرملو اردکان اضافه کرد: تیم در دومین سال حضورش به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی صعود کرد. شش روز دیگر در جام آزادگان بازی داریم و باید خوب ریکاوری کنیم که با این جغرافیایی که در لیگ یک وجود دارد برایمان دعا کنید که به بازی‌ها برسیم.

اخباری درباره چرایی اعتراض خود به داوری گفت: چهار بازی متوالی عین این اتفاق امروز برای ما پیش آمده است. میانگین سنی تیم من به ۲۴ سال نمی‌رسد. بچه‌های ما جوان و هیجانی هستند. وقتی می‌بینند مکرر حقشان خورده می‌شوند مقداری احساساتی می‌شوند. من سعی کردم تیم را جمع کنم و به بچه‌ها انرژی و انگیزه بدهم که به بازی برگردند. داور به هر حال اشتباه کرده و باید تمکین کنیم و کار دیگری نمی‌توانستیم بکنیم. من خوشحالم در این شرایط بازیکنان به بازی برگشتند فوتبال بازی کردند و به تیم حریف غلبه کردند. داور هم انسان است و انسان جایزالخطاست اما چون چند بار برای تیم ما تکرار شده بازیکنان ما بدبین و استرسی شدند.

دیدگاه‌ها