کد خبر : 2017481 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 15:30 | 16K بازدید | 43 دیدگاه

پرسپولیس جای خالی گوهری را احساس کرد! (عکس)

گلر جوان آلومینیوم مقابل پرسپولیس نقش ویژه‌ای داشت.

پرسپولیس جای خالی گوهری را احساس کرد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، احمد گوهری، گلر تیم آلومینیوم، در بازی جام حذفی مقابل تیم سابق خود عملکرد خوبی داشت و برخلاف چهار گلی که دریافت کرد، نقش ویژه و تاثیرگذاری در صعود تیم خود و بازگشت آلومینیوم به مسابقه داشت.

2015470

او در طول جریان مسابقه در گردش توپ آلومینیوم نقش آفرینی می‌کرد و با تسلطی که در بازی با پا داشت، به خوبی این تیم را از فشار خارج می‌کرد و بازی‌سازی خوبی از عقب زمین انجام می‌داد، او شروع مجددهای خوبی هم داشت و توپ به نقاط مناسب برای مهاجمان آلومینیوم ارسال می‌شد که فضای انتقال توپ و حتی استفاده از اشتباه مدافعان پرسپولیس را فراهم می‌کرد.

گوهری در دقایق پایانی مسابقه پیش از گل تساوی آلومینیوم روی حملات پرسپولیس واکنش‌های خوبی داشت و دو فرصت استثنایی را از بازیکنان سرخ‌پوش مهار کرد تا همچنان شانس کامبک برای سفید و سبزپوشان اراک فراهم باشد.

2015469

او دو دقیقه قبل از گل تساوی آلومینیوم توپ تند و تیزی که به سمت دروازه این تیم آمد را مانند یک مدافع مسلط با پا دفع کرد و در ادامه همان صحنه توپ را جمع کرد و حمله تیم آلومینیوم را آغاز کرد و در رفت و برگشت این توپ به گل تبدیل شد تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

درخشش گوهری در ضربات پنالتی هم نقش ویژه و تاثیرگذار او بود، از 7 پنالتی بازیکنان پرسپولیس او 4 تشخیص درست و 2 مهار پنالتی داشت که عملکردی فوق‌العاده مقابل ستاره‌های نامدار باشگاه پرسپولیس بود.

2015471

توانایی‌های گلر جوان آلومینیوم مقابل تیم سابق خود به چشم آمد و در ضربات پنالتی به خوبی قدرت رهبری تیم خود را هم در دست گرفته بود و سعی داشت به بازیکنان این تیم روحیه دهد که در نهایت هم به صعود آلومینیوم ختم شد.

دیدگاه‌ها