کد خبر : 2017499 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 16:40 | 10.6K بازدید | 3 دیدگاه

سرآسیایی حمایت مدیران باشگاه را می‌خواهد؛

صبر سرمربی سایپا در انزلی لبریز شد!

سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پس از مصاف با ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به انتقاد از شرایط پیرامون تیمش پرداخت.

صبر سرمربی سایپا در انزلی لبریز شد!

به گزارش "ورزش‌ سه"، سایپا یکی از تیم‌های مغلوب روز گذشته مرحله یک هشتم جام حذفی بود؛ جایی که شاگردان مجتبی سرآسیایی مقابل تیم منسجم مهدی تارتار که این روزها در رتبه پنجم جدول رده‌بندی مسابقات قرار دارد، نمایش قابل قبولی داشت.

نارنجی‌پوشان تهرانی در مقابل ملوان ابتدا عقب افتادند، ولی خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند تا دقیقه 120 با تساوی یک بر یک بازی را ادامه بدهند، اما یک گل تیمی زیبا در آخرین ثانیه‌های بازی به ثمر رسید تا سرنوشت این مسابقه پیش از رسیدن به ضربات پنالتی تعیین شود.

2015506

اما نکته قابل توجه این مسابقه طغیان مجتبی سرآسیایی سرمربی سایپا در نشست خبری پس از پایان مسابقه بود که به‌شدت نسبت به تدارکات و برنامه‌ریزی پیرامون تیمش شاکی بود. سرآسیایی به یک روز تاخیر در بازگشت به تهران پس از بازی برابر پارس جنوبی جم در آخرین هفته لیگ دسته اول اشاره کرد و اینکه درخواستش از مدیران باشگاه برای اینکه یک روز زودتر برای مصاف با ملوان به انزلی بروند، رد شده است.

سرمربی سایپا سپس به تعویض‌های تیمش پرداخت که تمام آنها به دلیل گرفتگی بوده و این موضوع را به سفر خسته کننده 8 ساعته در مسیر تهران-انزلی آن هم در ترافیک آخر هفته ارتباط داد که بی‌ربط هم به نظر نمی‌رسد.

موضوع دیگری که سرمربی سایپا نسبت به آن گلایه داشت، پرداخت 50 درصدی به بازیکنان در فاصله چند هفته تا پایان مسابقات بود که این موضوع هم با توجه به پیش‌زمینه‌ای که هواداران فوتبال از باشگاه ساختارمند سایپا در ذهن دارند، چندان طبیعی به نظر نمی‌رسد. 

2015504
روز گذشته ابراهیم ابوالقاسم پور یکی از مدیران تاثیرگذار باشگاه سایپا طی سال‌های اخیر نیز در استادیوم سیروس قایقران حضور داشت و عملکرد شاگردان سرآسیایی را از نزدیک تماشا کرد. او در کنار محمد محمدی مدیرعامل جدید سایپا دیده می‌شود

سرآسیایی در 10 بازی ابتدایی با سایپا موفق به ثبت 6 پیروزی و 4 تساوی شد تا بار دیگر نارنجی‌پوشان پس از امتیازات زیادی که با سرمربی قبلی خود از دست دادند، امیدوار شوند، اما به یکباره وضعیت این تیم دچار تغییر شد و نتایج فراز و نشیب زیادی پیدا کردند.

آنچه مسلم است اینکه مجتبی سرآسیایی از عدم حمایت مدیران باشگاه گلایه دارد و وقتی نتوانسته این موضوع را در جلسات خصوصی به سرانجام برساند، تصمیم به افشای مشکلاتش در نشست خبری گرفته که حالا باید دید واکنش مدیران باشگاه سایپا به این انتقادات چه خواهد بود.

دیدگاه‌ها