کد خبر : 2017527 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 19:09 | 36.7K بازدید | 24 دیدگاه

باقر محمدی از جان مایه می‌گذارد؛

ضربات پنالتی، بدن دروازه‌بان تیم‌ملی را سرخ کرد

آثار برجای مانده توپ‌ها روی دستان باقر محمدی بیانگر این است که او در دیدار نیمه نهایی علاوه بر مهار دو پنالتی خیره‌کننده‌، در جریان بازی نیز از جان مایه گذاشته است.

ضربات پنالتی، بدن دروازه‌بان تیم‌ملی را سرخ کرد

به گزارش ورزش سه، باقر محمدی دروازه‌بان قرچکی تیم ملی فوتسال ایران برای پیشرفت و شکوفایی بسیار تقلا کرده است و به سبک گلری هندبال و با توپ‌های کوچک تمرین می‌کند. همان چیزی که باعث شده رفلکس‌های سریع برق آسا و توانایی‌های استثنایی‌اش در مهار شوت‌ها را به نمایش در بیاورد تا موقعیت خود را به عنوان یک دروازه‌بان‌ در سطح مدرن فوتسال تثبیت کند.

سنگربان تیم ملی نقش تعیین کننده‌ای را در فینالیست شدن ایران در جام ملت‌های آسیا داشته و علیرغم اختلال در خط دفاعی، او به خوبی از قفس توری شمسایی محافظت کرده و بارها با عکس‌العمل‌های خود ناجی تیم ملی شده است.

محمدی در پیروزی تیم ملی برابر ازبکستان نقش اساسی داشت و دو ضربه پنالتی بازیکنان ازبک را مهار کرد. شلیک‌های آن‌ها به قدری محکم بود که ردپای سیاهش پس از بازی همچنان روی دستان دروازه‌بان ایران باقی مانده است.

2015577
2015575

محمدی در سال گذشته بی وقفه و با کمترین استراحت بیش از ۴۰ مسابقه درون دروازه تیم ملی و گیتی‌پسند اصفهان ایستاد و با مصدومیت راهی جام ملت‌های آسیا شد و واقعیت این است، او با توجه به نقشی که برعهده گرفته فرصتی برای ریکاوری بدست نیاورده و پس از جام ملت‌های آسیا برای رسیدگی به آسیب‌هایش، هفته‌ها خانه‌نشین شود و دوران نقاهت را پشت‌سر بگذارد.

با این حال، تیم ملی فوتسال و وحید شمسایی برای قهرمانی در آوردگاه آسیایی، به درخشش باقر محمدی در مصاف با تیم ملی تایلند و ۱۵ هزار تماشاگر، دل بسته‌اند.

دیدگاه‌ها