کد خبر : 2017544 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 20:29 | 30.8K بازدید | 11 دیدگاه

سرمربی رم رویای بازی در اروپا را دارد

ده‌‌روسی: بازگشت رم به چمپیونزلیگ غیرممکن بود

دانیله ده‌روسی، سرمربی رم، از شانس تیمش برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا خوشحال است و معتقد است که این شانس اتفاق غیرممکن به نظر می‌رسد.

ده‌‌روسی: بازگشت رم به چمپیونزلیگ غیرممکن بود

به گزارش "ورزش سه"، دانیله ده‌روسی، سرمربی رم، در آستانه بازی با ناپولی با رسانه رسمی باشگاه صحبت کرد.

مربی ایتالیایی در ابتدا به وضعیت ایوان اندیکا پرداخت و حضور او در ترکیب اصلی جالوروسی را تایید کرد: "ایوان خوب است، تمرین کرد و بیش از هر چیز با صحبت‌هایش به وضوح نشان داد که احساس خوبی دارد، از تکل‌ها و درگیری‌ها نمی‌ترسد، او 100 درصد آماده است. او در کنار جانلوکا مانچینی شروع خواهد کرد و هر دو یک بازی چالش برانگیز را پیش رو خواهند داشت چون ویکتور اوسیمن یکی از قوی‌ترین مهاجمان جهان است."

مسابقات پیش رو؟

سخت‌ترین جنبه این بخش از فصل، تعداد بازی‌هایی است که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. تمام تیم‌هایی که با آن‌ها روبرو خواهیم شد در سطح بسیار بالایی قرار دارند، در برخی مواقع به نیروی تازه‌ای نیاز است.

2015618

بازی ناپولی‌؟

بازی سختی خواهد بود اما بیایید امیدمان را از دست ندهیم، ناپولی تنها تیمی است که از نظر سطح به اینتر نزدیک است، آن‌ها سال گذشته غیرقابل پیش بینی بودند، امسال در شرایط ایده‌آلی نیستند اما همیشه تیم سرسختی هستند.

شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا؟

ما دوباره به رقابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بازگشتیم که تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسید، تیم‌های نزدیک ما قوی هستند. بازی‌های آسانی نداریم اما تجربه زیادی وجود دارد چون بازی‌های خوبی با تیم‌های بزرگ انجام داده‌ایم. در پایان فصل هر اتفاقی ممکن است.

دیدگاه‌ها