کد خبر : 2017567 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 22:07 | 6.6K بازدید | 4 دیدگاه

نظر مولر درباره حواشی هوینس-توخل: اهمیتی نمی‌دهم!

توماس مولر به سوال خبرنگار درباره اظهارات اولی هوینس علیه توماس توخل واکنش جالبی نشان داد.

نظر مولر درباره حواشی هوینس-توخل: اهمیتی نمی‌دهم!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن مونیخ پیش از دو دیدار رفت و برگشت مقابل رئال مادرید در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا وارد حاشیه عجیبی شده است.

هوینس، رئیس افتخاری باشگاه، روز جمعه در مصاحبه‌ای درباره مشکلاتش با توخل او را مربی بسیار خوبی خواند اما درباره تفاوت نگرش او با مربی مدنظر او گفت: «او نگرش متفاوتی دارد. او فکر نمی‌کند که بتواند روی پیشرفت بازیکنانی مانند دیویس، پاولوویچ یا موسیالا کار کند. اگر جواب نداد باید یک بازیکن دیگر بخرید. من فکر می‌کنم باید روی بازیکنان سخت کار کنید و به آنها اعتماد‌به‌نفس بدهید.»

این مصاحبه هوینس باعث انتقادات زیادی شده است اما بازیکنان بایرن و خود توخل از صحبت درباره این موضوع خودداری کرده‌اند. توخل در پاسخ به سوال خبرنگاری گفت: «من دیروز از این صحبت‌ها با خبر شدم و آنها را خواندم. قبل از بازی در این مورد صحبت کردم. من سوال شما خبرنگاران را درک می‌کنم، اما تمرکزم روی بازی سه‌شنبه است. ۱۰ روز آینده برای همه ما فوق‌العاده مهم است. هیچ زمانی برای چنین بحث‌هایی وجود ندارد. همه چیز باید در مورد رئال مادرید، اشتوتگارت و سپس رئال مادرید باشد.»

2015660

توماس مولر هم دیدگاهی مشابه توخل داشت و تصمیم گرفت پاسخ دقیقی به سوال خبرنگار ندهد. وقتی پاتریک واسرزیر، خبرنگار اسکای، نظر ستاره آلمانی را در مورد اختلاف هوینس و توخل پرسید، او گفت: «پاتریک، تو یکی از بهترین خبرنگاران ورزشی هستی. ما هیچ اهمیتی به این حواشی نمی‌دهیم. من قبلاً از اولی کان نقل قول کرده‌ام «من ذره‌ای اهمیت نمی‌دهم» می‌دانم همانطور که من سعی می‌کنم در موقعیت‌های گلزنی حضور داشته باشم، تو هم به دنبال نتیجه‌گیری و پاسخ سوالاتت هستی. درک می‌کنم.»

دیدگاه‌ها