کد خبر : 2017570 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 22:23 | 3.9K بازدید | 6 دیدگاه

مدت‌هاست روزنامه‌ها را نخوانده‌ام

پیولی: به شایعات اخراجم توجهی نمی‌کنم

استفانو پیولی می‌گوید به گمانه‌زنی‌ها درباره آینده‌اش توجه نمی‌کند.

پیولی: به شایعات اخراجم توجهی نمی‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، میلان امشب در دیداری در چارچوب سری A مقابل یوونتوس به تساوی بدون گل رسید. دفاع روسونری در این دیدار چندان مستحکم نبود و مصدومیت مایک مانیان پیش از شروع بازی وضعیت را بدتر کرده بود. استفانو پیولی ‌که این روزها با انتقادات بسیاری مواجه می‌شود، در مورد شرایط فعلی خودش و تیمش صحبت کرد.

وضعیت تیم؟
در حال گذراندن یک لحظه حساس هستیم، واکنش بازیکنان به حملات تیمی که کیفیت ضربه زدن به ما را داشت و می‌خواست در جدول به ما نزدیک شود، فوق‌العاده بود. آنها در چندین صحنه فداکاری کردند، چیزی که من دوست داشتم.

عملکرد ضعیف تیم در حمله؟
بدیهی است که ما می‌توانیم در توپ‌های آخر بهتر عمل کنیم، اما برای کسب این نتیجه از خودگذشتگی کردیم و از عملکرد آنها بسیار خوشحالم.
جو عجیبی هم وجود داشت، چون هواداران ما برای حمایت از ما در ورزشگاه نبودند، اما ما تا آخر جنگیدیم و این یک نمایش خوب است.

2015674

چه انگیزه‌ای برای بازی‌های پایانی فصل دارید؟
ما باید با میل خود کار کنیم و تا انتها عملکرد خوبی داشته باشیم، باید نماینده پیراهن باشیم، ما در سراسر جهان هوادار داریم. ما باید خوب کار کنیم، این را مدیون خودمان، باشگاه و همه هواداران هستیم.

از عملکرد تیم راضی هستید؟
فکر می‌کنم نیمه اول عملکرد بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم، سپس یووه مهاجمان زیادی را به زمین آورد و ما را به عقب برد، اما ما با قاطعیت زیادی دفاع کردیم، زیرا می‌دانستیم که نباختن امروز نتیجه مثبتی برای ما خواهد بود.

شایعات درباره اخراج شما و انتخاب سرمربی جدید برای فصل آینده؟
من مدت زیادی است که روزنامه‌ها را نخوانده‌ام. دوستان من هنوز هم برای من پیام می‌فرستند، حتی وقتی به آنها می‌گویم این کار را نکنید. تمرکز تیم امروز مهم بود و ما به این آرامش و تمرکز در بازی‌های پایانی هم نیاز داریم.

دیدگاه‌ها