کد خبر : 2017571 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 22:26 | 13.8K بازدید | 17 دیدگاه

بایرن قبل از بازی سه شنبه مربی انتخاب نمی‌کند

سرنوشت توخل در دست آنچلوتی است!

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، تایید کرد قبل از بازی مقابل رئال مادرید تصمیمی درمورد جانشین توماس توخل نمی‌گیرند.

سرنوشت توخل در دست آنچلوتی است!

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ به دنبال انتخاب جانشین توماس توخل است. این سرمربی و باشگاه توافق کرده‌اند که در پایان فصل قطعی همکاری کنند.

بعد از عدم توافق با ژابی آلونسو، طی روزهای اخیر از رالف رانگنیک به عنوان گزینه جدی بایرن مونیخ نام برده شد. سرمربی فعلی تیم ملی اتریش مذاکره با بایرن را تایید کرد اما هنوز در این مورد تصمیم نگرفته است.

رسانه‌های آلمانی تایید کردند که تکلیف انتخاب سرمربی بایرن مونیخ به بعد از بازی حساس مقابل رئال مادرید موکول شده چراکه امکان دارد توخل با شکست نماینده اسپانیا، بایرن را به فینال چمپیونزلیگ برساند.

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، با تایید این موضوع پس از بازی مقابل اینتراخت فرانکفورت گفت: "همیشه گفته‌ام که با مربیان مختلفی مذاکره می‌کنیم. ما در داخل باشگاه با هم صحبت کردیم و تصمیم خود را در مورد یک نامزد گرفته‌ایم. الان منتظریم ببینیم چه می‌شود. مهمترین چیز در حال حاضر بازی سه شنبه مقابل رئال مادرید است. بعد از آن خواهیم دید چه اتفاقی می‌افتد."

2015677

او درمورد اینکه دقیقا چه روزی مربی بعدی معرفی می‌شود، گفت: "در 2-3 روز آینده همه چیز فقط مربوط به رئال مادرید خواهد بود. من و کریستوف فروند به طور همزمان سعی خواهیم کرد همه چیز را بررسی کنیم. اما در حال حاضر هیچ تصمیمی قبل از بازی رفت مقابل رئال مادرید نمی‌گیریم."

او نظر شخصی خودش برای انتخاب رانگنیک را اینطور توضیح داد: "رالف رانگنیک یک مربی مطرح و کسی است که همیشه در لیست ما بوده است. باید ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقی می‌افتد."

دیدگاه‌ها