کد خبر : 2017723 | 09 اردیبهشت 1403 ساعت 16:12 | 19.9K بازدید | 64 دیدگاه

روشن: غلامپور این روزها کار سختی دارد

غیبت سیدحسین مقابل تراکتور تاثیرگذار است

پیشکسوت استقلال معتقد است محرومیت سیدحسین حسینی در بازی با تراکتور می‌تواند به ضرر این تیم باشد.

غیبت سیدحسین مقابل تراکتور تاثیرگذار است

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی دروازه‌بان ملی‌پوش استقلال به واسطه محرومیتی که برای او در نظر گرفته شده، طی روزهای گذشته بسیار مورد توجه بوده است. حسینی حالا در بازی با تراکتور غایب است و بی‌شک نبود کاپیتان آبی‌ها می‌تواند روی عملکرد آنها تاثیرگذار باشد.

حسن روشن پیشکسوت قدیمی استقلال درباره تاثیر غیبت حسینی در بازی با تراکتور به روزنامه اعتماد گفته است: «به هرحال دروازه‌بان ذخیره باید یک جاهایی مثل این مواقع به درد بخورد. حالا این بازی اجبار است. من دروازه‌بان دوم تیم را نمی‌شناسم، اما باید او را از نظر روحی بسازند. یعنی نباید فقط تمرین فیزیکی داشته باشد.»

او ادامه داد: «غلامپور کارش سخت است، چون هم باید او را تمرین بدهد و هم روحیه‌اش را بالا ببرد بقیه و‌ جواد نکونام هم باید روی ‌مسائل روحی این دروازه‌بان کار کنند. انگلیسی‌ها یک‌ مثالی دارند که به بازیکن می‌گویند خودت باش و سعی نکن بخواهی خودت را بهتر نشان بدهی. همان که به‌عنوان رزرو استقلال از این دروازه‌بان انتظار داشتند و او را جذب کردند، باشد. ‌یکی که می‌خواهد تست بدهد یک کار فراتر از خودش انجام می‌دهد تا به چشم بیاید، اما این بازیکنان مورد توجه بودند که قرارداد امضا کردند.»

پیشکسوت باتجربه و قدیمی استقلال با اشاره به محرومیت سیدحسین حسینی نیز تاکید کرد: «اصلا پرداختن به این مسائل در AFC و فیفا و کل جهان خوب نیست. حسینی به ابراز احساس یک هوادار جواب داد و همه می‌دانند قصدی نداشته. خیلی از کارشناسان مذهبی گفتند اگر قصد یا عمدی نبوده ایرادی ندارد. به نظر من حالا که سیدحسین حسینی محروم شده اما خیلی از افراد جامعه این کار را نپسندیده‌اند، اگر خدای نکرده استقلال نتیجه نگیرد آن وقت افکار تماشاگران به‌خاطر این اتفاقات به هم می‌ریزد.»

روشن درباره شانس قهرمانی استقلال هم گفته است: «در اینکه یکی از دو تا تیم پرسپولیس و استقلال قهرمان می‌شوند که بحثی نیست. اما الان تراکتور تیم خیلی خطرناکی برای استقلال است. خدا رحمت کند. فوت همسر آقای زنوزی و رایگان کردن تماشای بازی هم می‌تواند برای تراکتور باعث ایجاد انگیزه مضاعف شود. این‌ها همه کار می‌کنند تا بگویند ما برای تیم همه کار کردیم حالا اگر نتیجه نگیرند، مقصر نیستند. این بازی برای استقلال خیلی خطرناک است. حالا چه تدبیری برای بازی دارند به خودشان مربوط است، اما اگر بازی را ببرند شانس‌شان برای قهرمانی بیشتر می‌شود و اگر نبرند از کورس قهرمانی عقب خواهند بود. تراکتوری‌ها انگیزه خیلی بالایی دارند.»

دیدگاه‌ها