کد خبر : 2017767 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 02:48 | 15.3K بازدید | 13 دیدگاه

پیشنهاد خوان ماتا به مدیران منچستریونایتد:

یونایتد را حول محور برونو فرناندز بسازید!

خوان ماتا، ستاره سابق منچستریونایتد، پیشنهاد کرده که برونو فرناندز باید الگوی بزرگ بازیکنان جوان این باشگاه باشد.

یونایتد را حول محور برونو فرناندز بسازید!

به گزارش "ورزش سه"، خوان ماتا به منچستریونایتد گفته که باید ساختار و فرهنگ باشگاهش را حول محور برونو فرناندز بسازد و او را یک رهبر بزرگ معرفی کرد.

ستاره 29 ساله پرتغالی در 6 بازی اخیر برای منچستریونایتد 6 گل زده است. با این حال او مانند هم‌تیمی‌هایش نتایج درخشانی از نظر تیمی کسب نکرده است. یونایتد در بازی اخیرش روز گذشته مقابل برنلی که با خطر سقوط مواجه بود به تساوی 1-1 رسید.

ماتا معتقد است که عملکرد با ثبات فرناندز او را به یک الگو تبدیل کرده است. ماتا به ای‌اس‌پی‌ان پلاس گفت: "می‌توانم به شما بگویم که برای من، در حال حاضر یک رهبر بزرگ در یونایتد وجود دارد که آن هم کاپیتان برونو است. باید به همه بازیکنان جوان بگویم که از او الگو بگیرند. نمی‌توانم دقیقا توضیح بدهم که او چقدر برای باشگاه مهم است. نه تنها به خاطر کارهایی که در بازی‌های گذشته انجام داده، مانند به ثمر رساندن دو گل و پیروزی در بازی مقابل شفیلد یونایتد، بلکه به دلیل ثبات در این همه سال، باورنکردنی است.

2015997

فرناندز یک بازیکن عالی و درجه یک است، اما به عنوان یک فرد خارج از فوتبال هم تو انسان خوبی است. پس به نظرم فرهنگ باشگاه باید حول او ساخته شود. او یک الگو عالی برای تمام بازیکنان‌ نسل جدید است، بازیکنانی که اکنون برای تیم بازی می‌کنند، الخاندرو گارناچو، کوبی ماینو، راسموس هویلوند، تا به او نگاه کنند که چگونه تمرین می‌کند و چگونه رفتار می‌کند.

برای من، او کسی است که همیشه در کنار تیم حضور دارد. می‌تواند بهتر یا بدتر بازی کند اما همیشه با نگرش درست در زمین حضور دارد. و برای من بازیکن منچستریونایتد بودن، دقیقا همین است."

2015996

دیدگاه‌ها