کد خبر : 2017825 | 09 اردیبهشت 1403 ساعت 22:56 | 30.9K بازدید | 10 دیدگاه

انتقادات از کریس وود

کشف جنجالی: مهاجم فارست هوادار سیتی بود!

کریس وود، ستاره ناتینگهام فارست که در بازی امروز مقابل منچستر سیتی دو موقعیت مناسب گلزنی را از دست داد، هدف انتقادات هواداران قرار گرفته است.

کشف جنجالی: مهاجم فارست هوادار سیتی بود!

به گزارش "ورزش سه"، روز خوبی برای کریس وود نبود. مهاجم ناتینگهام فارست امروز در ترکیب فیکس تیمش برابر منچستر سیتی قرار گرفت اما نتوانست مانند دیدار سه هفته پیش که برابر تاتنهام گلزنی کرده بود، دروازه یکی دیگر از تیم‌های بیگ سیکس را باز کند.

در نیمه اول و در حالی‌که بازی با گل یوشکو گواردیول با نتیجه ۱-۰ دنبال می‌شد، وود در مقابل دروازه فقط به یک لمس توپ نیاز داشت تا دروازه ادرسون را باز کند، اما او نتوانست به توپ ضربه بزند و یک موقعیت عالی را از تیمش گرفت.

2016102

در ابتدای نیمه دوم هم آنتونی الانگا از سمت چپ یک حرکت عالی را آغاز کرد و مدافعان سیتی را به هم ریخت. پس از ورود به محوطه جریمه توپ را به وود در مقابل دروازه سپرد اما این مهاجم باز هم با یک ضربه ضعیف، توپ را به پای مدافع سیتی کوبید.

وود در شکست ۲-۰ تیمش عملکرد بسیار ضعیفی را ثبت کرد تا ناتینگهام فارست فرصت افزایش فاصله از منطقه سقوط را از دست بدهد. پس از پایان بازی هواداران ناتینگهام فارست و آرسنال که با سیتی در کورس قهرمانی است، وود را هدف انتقادات‌شان قرار دادند.

2016103

در همین حین برخی از هواداران از صفحه توییتر این بازیکن توییت‌هایی قدیمی را پیدا کرده‌اند که در آنها از منچستر سیتی حمایت و اعلام کرده که هوادار این تیم است. این توییت‌ها جنجال تازه‌ای بین هواداران به پا کرده است. آنها با استناد به هواداری وود از سیتی و موقعیت‌هایی که امروز از دست داد، می‌گویند او «مدال قهرمانی را به گردن بازیکنان سیتی انداخته است.»

دیدگاه‌ها