کد خبر : 2017857 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 00:55 | 13.6K بازدید | 13 دیدگاه

مطمئن بودیم گوهری بازی را برای ما درمی‌آورد؛

اکبرپور: نوری پنالتی خوبی به پرسپولیس زد ولی گل نشد

یونس اکبرپور می‌گوید آلومینیوم با پیروزی برابر پرسپولیس نشان داد که پتانسیل قهرمانی در جام حذفی را دارد.

اکبرپور: نوری پنالتی خوبی به پرسپولیس زد ولی گل نشد

به گزارش "ورزش سه"، آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برابر پرسپولیس قرار گرفت و در شرایطی که دو بار در وقت‌های قانونی و وقت‌های اضافه از حریف عقب افتاده بود، موفق شد به بازی برگردد و در نهایت در ضربات پنالتی حریف خود را شکست بدهد و به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کند.

یونس اکبرپور که در این مسابقه در سمت چپ زمین نمایش موثری داشت و روز سختی را برای دانیال اسماعیلی‌فر رقم زد، درباره بازی به خبرنگار ما گفت: بازی بسیار سنگینی بود. همیشه بازی با پرسپولیس سخت است، چون تیم‌شان واقعا فوتبال بازی می‌کند. خدا را شکر با تلاش همه بچه ها و نکاتی که کادرفنی گفته بودند، توانستیم بازی را ببریم.

2016166

او ادامه داد: این مسابقه به شکلی بود که شاید هر ده سال اتفاق بیفتد؛ دو تیم موقعیت‌های زیادی داشتند و بازی واقعا جذاب بود و فکر می‌کنم هر کسی که این بازی را دید، لذت برد. به نظرم باید این بازی را در تاریخ بنویسند. خدا را شکر که بردیم. فکر می‌کنم هر تیمی که پرسپولیس را می‌برد، باید برای قهرمانی پیش برود. ما هم واقعا هم پتانسیل قهرمانی را داریم و به کسب این عنوان امیدواریم. تلاش می‌کنیم در پایان فصل شرمنده هوادران نشویم.

اکبرپور با اشاره به اینکه آلومینیوم در لیگ هم موفق شده بود پرسپولیس را شکست بدهد، عنوان کرد: ما واقعا تیم خیلی خوبی داریم و اگر اشتباهات داوری و بدشانسی‌ها نبود، جزء پنج تا تیم اول جدول بودیم. البته هنوز هم دیر نشده و چند بازی دیگر باقی مانده است. امیدواریم بهترین عملکرد را ارائه بدهیم و بتوانیم فصل را به خوبی تمام و دل هواداران را شاد کنیم.

این بازیکن در پاسخ به اینکه آیا از دست رفتن پنالتی نوری آنها را ناامید نکرد گفت: او پنالتی خوبی زد ولی به تیرک خورد، ولی ما امید داشتیم. تیمی که مقابل پرسپولیس کامبک می‌زند، مطمئنا بازی را می برد. مطمئن بودم احمد گوهری در ضربات پنالتی کمک می‌کند و بازی را برای ما در می‌آورد.

2016168

اکبرپور در مورد استقبال بی نظیر هواداران از دیدار با پرسپولیس گفت: ما هواداران فوق العاده‌ای داریم. آنها از اول تا آخر از ما حمایت کردند و حتی دو بار که از تیم حریف عقب بودیم، باز هم حمایت‌شان را از ما دریغ نکردند و به ما امید دادند. خدا را شکر شرمنده‌شان نشدیم. آنها سرمایه اصلی تیم ما هستند.

او در پایان درباره دیدار با فولاد عنوان کرد: واقعا بازی سختی است. شش بازی فینال گونه باقی مانده و امیدواریم قدم به قدم به بهترین نحو پیش برویم.

دیدگاه‌ها