کد خبر : 2017965 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 15:49 | 8.1K بازدید | 4 دیدگاه

روزهای درخشان کامیابی‌نیا با بازوبند در اصفهان

هافبک دفاعی جنگنده و باتجربه ذوب‌آهن این روزها بار دیگر در اوج آمادگی قرار گرفته و یکی از بازیکنان مورداعتماد ربیعی محسوب می‌شود.

روزهای درخشان کامیابی‌نیا با بازوبند در اصفهان

به گزارش "ورزش سه"، کامیابی‌نیا که در پنجره تابستانی و ابتدای فصل بعد از سال‌ها حضور در پرسپولیس مجبور به ترک اردوگاه سرخپوشان شد، در نهایت راهی ذوب آهن شد تا چالش جدیدی را در این تیم دنبال کند.

هافبک دفاعی باتجربه ذوبی‌ها که در اردوی پیش فصل و دیدارهای تدارکاتی این تیم نمایش موفقی داشت، اما در شروع فصل با بدشانسی مواجه شد و مصدومیت مدتی او را دور از ترکیب تیم گاندوها قرار داد. با این حال اکنون در هفته‌های پایانی لیگ کمال کامیابی‌نیا بار دیگر به روزهای اوج خود بازگشته و به مهره‌ای تاثیرگذار در جمع شاگردان محمد ربیعی که اعتماد خاصی نیز به این بازیکن دارد، تبدیل شده است

کامیابی‌نیا طی دیدارهای اخیر ذوب‌آهن و در شرایطی که با بازوند کاپیتانی این تیم رهبری تیم را عهده‌دار شده، امیدوار است فصل موفقی را در جمع اصفهانی‌ها به پایان برساند.

تیم او این هفته در جدالی حساس برابر نساجی قائمشهر قرار خواهد گرفت؛ تیمی که آخرین حضورش در پیراهن پرسپولیس و در لیگ برتر برای آنها با خاطره شیرین قهرمانی همراه بود و اکنون باید دید کامیابی‌نیا در این جدال چه نمایشی به جا خواهد گذاشت.

دیدگاه‌ها