کد خبر : 2017970 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 15:59 | 18.3K بازدید | 15 دیدگاه

محرومیت سنگین در انتظار ستاره اینتر

دنزل دومفریس، مدافع اینتر، به دلیل نمایش بنر توهین‌آمیز علیه تئو هرناندز، مدافع میلان، با جریمه مواجه می‌شود.

محرومیت سنگین در انتظار ستاره اینتر

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال ایتالیا پس از نمایش بنر توهین‌آمیز دنزل دومفریس، تحقیقاتی را درباره مدافع اینتر آغاز خواهد کرد و این بازیکن به احتمال زیاد مانند سایر بازیکنانی که این اشتباه را مرتکب شده بودند، جریمه خواهد شد.

بازیکنان اینتر روز یکشنبه پس از پیروزی 2-0 مقابل تورینو در ورزشگاه سن سیرو، بیستمین قهرمانی سری A در تاریخ این باشگاه را جشن گرفتند.

بیش از 300 هزار هوادار اینتر در طول روز به این جشن پیوستند و بیش از 10 هزار نفر حوالی باشگاه منتشر اتوبوس این تیم بودند.

2016327

این جشن بدون حاشیه نبود، به‌ویژه زمانی که دومفریس، بنر توهین‌آمیزی را در دست گرفت که نشان می‌داد قلاده تئو هرناندز، مدافع میلان، را به‌عنوان یک سگ در دست دارد!

گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که فدراسیون فوتبال ایتالیا تحقیقاتی را آغاز کرده که بدون شک باعث جریمه مدافع هلندی اینتر خواهد شد. او با محرومیتی مواجه می‌شود که قبل از این هم برای سایر بازیکنان اتفاق افتاده بود.

2016328

تئو هرناندز، مایک مانیان، کرونیچ و ساندرو تونالی در سال 2022 پس از نمایش یک بنر توهین‌آمیز علیه اینتر در جریان جشن قهرمانی میلان، جریمه شدند. اخیراً، جانلوکا مانچینی، مدافع رم، پس از پیروزی در دربی دلا کاپیتاله، به دلیل تکان دادن پرچمی که پرچم لاتزیو و یک موش را نشان می‌داد، 5 هزار یورو جریمه نقدی پرداخت کرد.

تنها چیزی که در مورد محرومیت دومفریس نامشخص است، مقدار جریمه‌ای است که او باید بپردازد که باید بین 4 تا 5 هزار یورو باشد.

دیدگاه‌ها