کد خبر : 2017973 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 02:40 | 12.6K بازدید | 19 دیدگاه

مورایس دوباره به تیم ترسناک رسید

یکی از چهار مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را ملوان و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌کنند.

مورایس دوباره به تیم ترسناک رسید

به گزارش "ورزش‌سه"، این دو تیم در حالی باید به مصاف هم بروند که از زمان حضور مورایس در فوتبال ایران 4 مرتبه مقابل ملوان شاگردانش را به میدان فرستاده که تنها در دیدار آخر، آن هم به سختی شاهد پیروزی طلایی‌پوشان اصفهانی به‌عنوان یکی از جدی‌ترین مدعیان قهرمانی در فصل گذشته و جاری بوده‌ایم.

رویارویی اول مورایس با سپاهان در ورزشگاه سیروس قایقران بود که با تساوی بدون گل تمام شد. در بازی برگشت لیگ بیست و دوم که مورایس هیچ وقت خاطرات آن مسابقه از ذهنش پاک نخواهد شد، سپاهان در دقیقه 87 گلی را دریافت کرد که سرنوشت مسابقات را تعیین کرد. تساوی سپاهان در نقش جهان همان لغزشی بود که پرسپولیس دنبالش بود و در پایان فصل همین تساوی را دلیل نایب قهرمانی سپاهان عنوان کردند که با امتیاز قابل توجه 65 رقم خورد.

سومین رویارویی سپاهان و ملوان در فصل جاری هم برای مورایس کابوس‌وار بود و تیمش با نتیجه 3 بر2 در ورزشگاه نقش جهان اولین شکست فصل را تجربه کرد. در نهایت بازی برگشت این دو تیم چند روز پیش انجام شد و سپاهان باز هم در آستانه شکست قرار گرفته بود، اما تعویض‌های مورایس در نیمه دوم ورق را برگرداند و دبل شهریار در مقابل تیم سابقش باعث ثبت اولین پیروزی مورایس بر ملوان در دوران حضور 2 ساله‌اش در ایران شد.

حالا پنجمین رویارویی دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و در ورزشگاه نقش جهان خواهد بود؛ جایی که ملوان توانسته عملکرد بسیار خوبی مقابل سپاهان و هوادارانش ارائه کند. این مسابقه یکی از مهیج‌ترین مسابقات مرحله بعدی جام حذفی خواهد بود. گفتنی است به دلیل اینکه سپاهان در آخرین بازی جام حذفی میهمان بوده و ملوان در خانه موفق به شکست سایپا شده، پنجمین رویارویی ملوان و سپاهان در نقش جهان برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها