کد خبر : 2017998 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 17:52 | 20.8K بازدید | 18 دیدگاه

اولین بازی لیگ برتری زیر نظر اوسمار

وحدت بعد از هفت ماه در ترکیب اصلی پرسپولیس!

وحدت حنانوف، مدافع تاجیک پرسپولیس، به احتمال زیاد بعد از ماه‌ها به ترکیب اصلی تیمش باز خواهد گشت.

وحدت بعد از هفت ماه در ترکیب اصلی پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه" با حکم انضباطی صادر شده علیه دانیال اسماعیلی‌فر و یک جلسه محرومیت او به احتمال زیاد وحدت حنانوف به عنوان مدافع راست اصلی پرسپولیس در مصاف حساس مقابل سپاهان به میدان خواهد رفت.
حنانوف که در بازی‌های ملی فروردین ماه آسیب دید با همسترینگ مصدوم به اردوی پرسپولیس برگشت و تا اینجا هر چهار بازی سرخ‌ها در لیگ و جام حذفی را به علت مصدومیت از دست داده و در لیست تیمش نبوده است.

قرار بود حنانوف در بازی جام حذفی مقابل اراک به لیست تیمش برگردد، چرا که چند روز قبل از این بازی به تمرینات گروهی تیم خود برگشته بود، اما باز هم شرایط لازم برای این اتفاق برایش مهیا نشد و در لیست بیست نفره تیم خود قرار نگرفت.

با این حساب پیش‌بینی می‌شود در شرایطی که فرشاد فری در بازی با آلومینیوم در اراک روز خوبی را به عنوان مدافع راست پشت سر نگذاشت حنانوف جانشین اسماعیلی‌فر در ترکیب اصلی بازی چهارشنبه شب مقابل سپاهان باشد که این مسئله با توجه به دوری طولانی مدتش از مسابقه ریسک بسیار بالایی خواهد داشت و شاید حنانوف نیز کیفیت قبلی خود و مدنظر اوسمار را ارائه نکند.

نکته عجیب اینکه این مدافع تاجیک ماه‌هاست برای پرسپولیس در ترکیب اصلی بازی نکرده است و از آخرین بازی او در ترکیب اصلی سرخ‌ها بیش از 7 ماه می‌گذرد!

2010420

وحدت در این فصل لیگ برتر تنها یک بار در ترکیب اصلی به میدان رفته و نود دقیقه در زمین بوده که به بازی هفته هشتم در انزلی مقابل ملوان برمی‌گردد که آنجا در نقش مدافع راست پشت سر دانیال اسماعیلی‌فر بازی کرد و نمایش بدی هم نداشت. حنانوف در مجموع کلا در شش مسابقه لیگ برتری تیمش در میدان بوده که کل دقایق حضورش در زمین به 176 دقیقه می‌رسد.

این در شرایطی است که او در بازی‌های لیگ قهرمانان در هر دو بازی مقابل تیم سابقش، استقلال تاجیکستان، فیکس بود و 90 دقیقه بازی کرد تا مجموع دقایق حضورش در آن تورنمنت با 182 دقیقه، بیشتر از مجموع دقیق بازی‌هایش در لیگ برتر این فصل برای پرسپولیس باشد.

حنانوف که در بازی تیم‌های ملی عربستان و تاجیکستان آسیب دیده بود، آخرین بار در بازی عقب افتاده هفته یازدهم لیگ برتر مقابل نساجی در تاریخ 7 دی ماه یک نیمه بازی کرد و حالا بعد از چهار ماه قرار است دوباره در این رقابت‌ها به میدان برود.

وحدت از زمان سرمربیگری اوسمار در لیگ برتر به میدان نرفته، چرا که از بازی هفته پانزدهم در رفسنجان تا هفته بیست و یکم مقابل پیکان نیمکت نشین محض بوده و چهار بازی بعدی را هم به دلیل مصدومیت از دست داده است.

حنانوف در زمان سرمربیگری اوسمار تنها در بازی جام حذفی مقابل نفت و گاز گچساران تنها 22 دقیقه در نقش بازیکن جانشین به میدان رفته است و باید دید در صورت فیکس شدن در بازی مقابل سپاهان چه عملکردی از خود ارائه خواهد کرد.

دیدگاه‌ها