کد خبر : 2018090 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 07:33 | 47K بازدید | 25 دیدگاه

دیناروند در لیست 20 نفره سفر به قزوین

دروازه‌بان استقلالی، دل عنایتی را برد (عکس)

دروازه‌بان جوان پیکانی‌ها در سفر به قزوین تیمش را همراهی کرده و احتمال بازی کردنش هم وجود دارد.

دروازه‌بان استقلالی، دل عنایتی را برد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی، سرمربی خودروسازان، در مصاف گذشته تیمش در جام حذفی مقابل مس رفسنجان اهالی فوتبال را با ترکیب بسیار جوان خود غافلگیر کرد. او در مسابقه قبلی تعداد زیادی بازیکن زیر 23 و زیر 21 سال را به زمین فرستاد و بازی بیرون از خانه را به ضربات پنالتی کشاند.

یکی از بازیکنان جوانی که برای اولین بار در ترکیب پیکان قرار گرفت، محمدرضا دیناروند دروازه‌بان 21 ساله‌ای است که در آکادمی باشگاه استقلال رشد کرده و امسال به پیکان پیوسته است. دیناروند در مسابقه با مس رفسنجان در طول 120 دقیقه واکنش های خوبی داشت و اگرچه یک گل در جریان بازی دریافت کرد و در ضربات پنالتی نتوانست به موفقیت تیمش کمک کند، اما چند سیو خوب از خود به نمایش گذاشت.

2016520
دیناروند در آخرین تمرین پیکان قبل از مصاف با شمس آذر هم با انگیزه زیاد کار کرد و مورد اعتماد عنایتی است.

عملکرد خوب دیناروند مقابل مس رفسنجان سبب شده تا رضا عنایتی سرمربی پیکانی‌ها برای دیدار عصر سه‌شنبه با شمس‌آذر نام این دروازه‌بان را در لیست سفر به قزوین قرار بدهد.

این دروازه‌بان جوان در کنار محمد ناصری راهی قزوین شده‌اند و حالا این احتمال وجود دارد که عنایتی باز هم به دیناروند 21 ساله اعتماد کند. موضوعی که برای مشخص شدن آن باید تا اعلام ترکیب رسمی خودروسازان صبر کرد.

دیدگاه‌ها