کد خبر : 2018097 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 08:00 | 9.5K بازدید | 24 دیدگاه

ما در جام حذفی تیم پرافتخاری هستیم

تارتار: درباره قهرمان لیگ برتر حرفی نمی‌زنم!

سرمربی ملوان می‌گوید که برای قهرمانی در جام حذفی، مهم نیست با چه تیمی روبرو می‌شوید.

تارتار: درباره قهرمان لیگ برتر حرفی نمی‌زنم!

به گزارش "ورزش سه"، قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی برگزار شد و ملوان به عنوان یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر، باید به مصاف سپاهانی برود که پس از حذف استقلال و پرسپولیس، مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شود.

ملوان با مهدی تارتار نمایش قابل‌قبولی در این فصل داشته است. تیم تارتار در رده پنجم لیگ برتر قرار دارد، در جام‌حذفی هم به جمع 8 تیم صعود کرده و حالا باید در مرحله یک‌چهارم نهایی با سپاهان روبه‌رو شود.

تارتار در این مدت در بازی‌هایی که با سپاهان داشته نتایج خوبی گرفته، هر چند 2 هفته پیش در انزلی مقابل این تیم شکست خورد. سرمربی ملوان در گفت‌وگو با همشهری از برنامه‌هایش برای این بازی حساس می‌گوید.

* در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی بازی سختی با سپاهان دارید. کار ملوان برای صعود راحت نیست.
در جام حذفی برای قهرمان شدن باید همه بازی‌ها را ببرید و فرقی ندارد در کدام مرحله با کدام تیم روبه‌رو می‌شوید. در این جام دوم شدن هم فایده ندارد. همه تیم‌ها دنبال قهرمانی هستند و ما هم شانس خودمان را امتحان می‌کنیم. ما در مراحل قبلی با دو تیم از لیگ دسته اول بازی کردیم و واقعا اذیت شدیم. تیم‌های بزرگ و مطرح مثل سپاهان فوتبال بازی می‌کنند و این برای ما خوب است. من از تقابل با سپاهان استقبال می‌کنم و امیدوارم بازی را ببریم و یک مرحله جلوتر برویم. ما تیم کوچکی نیستیم و اتفاقا ملوان جزء تیم‌های پرافتخار در جام‌حذفی است. ما در این فصل از لیگ یقه مدعیان را گرفته‌ایم و نگران بازی‌های سخت نیستیم و در جام‌حذفی هم طبیعتا با استراتژی متفاوتی بازی می‌کنیم و باید کمترین اشتباه ممکن را داشته باشیم. ما قطعا هدفی جز شکست دادن سپاهان نداریم.

2014073

* در مصاحبه‌های چند هفته اخیر به مشکلات سخت‌افزاری در ملوان اشاره کردید. نمی‌خواهید فصل بعد به تیمی بروید که هم از این نظر و هم به لحاظ مالی شرایط بهتری داشته باشد؟
صادقانه می‌گویم که از زندگی در انزلی لذت می‌برم و وقتی در شهر تردد می‌کنم، هواداران هم به من لطف دارند و یک ارتباط عاطفی میان ما ایجاد شده است. گزینه اول من برای فصل بعد قطعا ملوان است و دوست دارم در این تیم بمانم ولی به شرط اینکه جایگاه ملوان را ارتقا بدهم. اگر قرار است بمانم، نباید نزول داشته باشیم و این موضوع با اهداف من سازگاری ندارد. ما باید برای فصل بعد کار بزرگ‌تری انجام دهیم و باید دید شرایط باشگاه چگونه خواهد بود ولی با افتخار دوست دارم در ملوان بمانم. ما هنوز یک جی‌پی‌اس نداریم و قبل از هر بازی مجبوریم آن را کرایه کنیم. حتی تیم‌های لیگ دسته اول هم جی‌پی‌اس دارند. ما یک زمین تمرین خوب نداریم و این مشکلات برای تیمی مثل ملوان خوب نیست.

* جالب اینجاست که مسئولان استان گیلان هم کمک زیادی به تیم نمی‌کنند.
اینجا مسئولان هم ملوانی هستند و باید به این تیم کمک کنند. انزلی یک شهر زیبا و توریستی است و ملوان هم تیمی ریشه‌دار است. این باشگاه باید یک استادیوم خوب داشته باشد و در هر بازی به‌دلیل ازدحام جمعیت با مشکل مواجه نشویم.

* در لیگ هم با استقلال خوزستان بازی دارید؛ بازی سختی است؟
بازی با تیم‌هایی که خطر سقوط را احساس می‌کنند، واقعا سخت است. اگر مقابل استقلال خوزستان پا پس بکشیم، دچار مشکل می‌شویم. تیم رقیب برای ما قابل احترام است ولی فقط برای برد به اهواز می‌رویم.

* به‌نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ می‌شود؟
من سرمربی ملوان هستم و باید در مورد تیم خودم صحبت کنم. امیدوارم تیمی که لیاقتش را دارد قهرمان شود.

دیدگاه‌ها