کد خبر : 2018132 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 12:14 | 7.4K بازدید | 8 دیدگاه

تیم را مدیرعامل نمی‌بندد؛

مربی نفت آبادان: یک روز هم استراحت نکردیم

مربی تیم فوتبال نفت آبادان با سوالاتی درباره وضعیت نابسامان تیم مواجه شد که پاسخ‎‌های کوتاه و قابل توجهی به آنها داشت.

مربی نفت آبادان: یک روز هم استراحت نکردیم

به گزارش "ورزش‌ سه"، امید شریفی‌نسب مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از مصاف با هوادار گفت: امیدواریم بازی خوبی باشد. همه بچه‌های تیم ما و بچه‌های تیم آنها سلامت از زمین خارج شوند. این بازی خیلی برای ما مهم است. از زمانی که آقای کمالوند حتی یک روز هم استراحت نداشتیم. ما حتی روز سیزده بدر هم استراحت نکردیم. نتیجه‌اش هم این شد که با سختی و کار زیاد تیم خوب سپاهان را شکست بدهیم. در دو بازی دیگر هم خیلی خوب بودیم. در بازی با استقلال خوزستان 4 موقعیت خیلی خوب داشتیم و در بازی با پرسپولیس هم آن اتفاقات رخ داد.

او با تمجید از تیم حریف اضافه کرد: هوادار تیم خیلی خوبی است و این را می‌دانیم. امیدواریم در این بازی با تمام وجود بازی کنیم. امیدواریم در پایان با کوشش بچه‌ها و کادر فنی سهمیه صنعت نفت در لیگ برتر حفظ شود. ما تلاش خودمان را انجام می‌دهیم و دیگر نتیجه دست خداست.

شریفی‌نسب درباره قول کمالوند برای حفظ صنعت نفت در لیگ برتر اضافه کرد: ابتدای صحبت‌هایم گفتم. با کار و تلاش قرار است این ماموریت انجام بشود. کیفیت بازیکنان و تیم با حضور آقای کمالوند بهتر شده. ما سپاهان را بردیم و پرسپولیس را هم اذیت کردیم. مطمئن باشید که ان شاالله تیم در لیگ می‌ماند.

از مربی نفت آبادان پرسیده شد که چرا در آبادان همیشه این مشکلات وجود دارد. شریفی نسب در واکنش به این سوال گفت: نمی‌خواستم درباره موردی غیر از بازی هوادار صحبت کنم. اما کوتاه جواب می‌دهم. فکر می‌کنم تیم را مدیرعامل نمی‌بندد. آقای ویسی آمدند و کار بزرگی انجام دادند. همه مردم آبادان دوست داشتند آقای ویسی حفظ شود و این اتفاق افتاد، اما شرایط تیم بستن متفاوت است. اینجا جای صحبت کردن درباره آن نیست. ان شاالله همه فکر کنیم که این تیم می‌ماند. بازیکنان ما یک روز در عید پیش خانواده‌هایشان نبوده‌اند. ما بچه‌های با وجودی داریم. این ماموریت را سال گذشته انجام دادیم و امسال هم سعی می‌کنیم این کار انجام بشود.

او سپس در واکنش به این سوال که آیا عملکرد تیم به پرداختی‌های نامتناسب هم مربوط می‌شود یا خیر گفت: فکر می‌کنم پرداختی‌ها معقول بوده است. اما اگر درباره هوادار صحبت کنید ممنون می‌شوم.

دیدگاه‌ها