کد خبر : 2018148 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 13:15 | 26K بازدید | 3 دیدگاه

این بار خبر جدایی تاثیری نداشت

انریکه بود که جلوی آشوب امباپه را گرفت

ستاره برزیلی سابق پی اس جی نقش لوئیس انریکه در موفقیت‌های این فصل پی اس جی را بالاتر از هر بازیکنی حتی کیلیان امباپه عنوان کرد و گفت با درایت او خبر جدایی امباپه اثر منفی نگذاشت.

انریکه بود که جلوی آشوب امباپه را گرفت

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی تنها چهار بازی دیگر تا ثبت بهترین فصل تاریخ خود فاصله دارد. پاریسی‌ها تا اینجا قهرمان سوپرجام و لیگ فرانسه شده‌اند و حالا در لیگ قهرمانان و جام حذفی می‌خواهند قهرمان شوند.

پاریس به فینال جام حذفی رسیده و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز فردا به مصاف دورتموند می‌رود.

2005543

مکسول، ستاره برزیلی سابق پی اس جی، نقش لوئیس انریکه در تیم پاریسی را ستود: «بزرگترین تغییر در زمین رخ داد. لوئیس انریکه ثبات را در بازی به پی اس جی داده و این ارزشمند است. این باعث می‌شود همه به موقعیت خود در زمین واقف باشند و سپس خلاق‌تر و کارآمدتر کار کنند. صادقانه بگویم، از ابتدای فصل و زمانی که دیدم لوئیس انریکه چه می‌کند، اعتماد به نفس بیشتری گرفتم. من هنوز هوادار پی اس جی هستم و درست است که تیم بازیکنان بزرگی دارد و در راس‌شان امباپه که بیش از 40 گل زده، اما معمار موفقیت‌های پی اس جی لوئیس انریکه است.»

مکسول در مورد اعلام جدایی امباپه در ماه فوریه گفت: «این خبر آشوبی در رختکن ایجاد نکرد. وقتی بازیکن هستید می‌دانید که هر سال عده‌ای باشگاه را ترک می‌کنند و این نمی‌تواند شما را آزار دهد. ما قبلاً هر تابستان در مورد جدایی امباپه صحبت می‌کردیم. بعد از آن جو باشگاه چندان مثبت نبود. ما هر روز در مورد این موضوع صحبت می‌کردیم که کمی طاقت فرسا است. اما رختکن با درایت انریکه قوی باقی ماند و او اجازه نداد تصمیم امباپه باعث به هم ریختن تیم شود.»

دیدگاه‌ها