کد خبر : 2018159 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 14:14 | 47.8K بازدید | 76 دیدگاه

من به سبک بازی استقلال هم احترام می‌گذارم

مطهری: برای حیثیتمان مقابل استقلال بازی می‌کنیم

حمید مطهری سرمربی تیم تراکتور درباره شرایط تیمش پیش از دیدار حساس و مهم با استقلال صحبت کرد.

مطهری: برای حیثیتمان مقابل استقلال بازی می‌کنیم

به گزارش ورزش سه، حمید مطهری مربی تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با تیم استقلال در نشست خبری حاضر شد و در گفتگو با خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز باید به این نکته تاکید کنم که به حمایت هواداران نیاز داریم و همه باید یکدل باشیم تا نشان بدهیم روی سکو‌ها و درون زمین یک تیم هستیم. استقلال هم تیم قابل احترامی است، اما اگر بتوانیم حداکثر عطش و احساسات خود را با کیفیت فنی‌مان تلفیق کنیم، تیم فوق‌العاده‌ای خواهیم شد.

ویدئو: 331450

او ادامه داد: یک تشکر ویژه هم از اهالی رسانه دارم که در هفته گذشته پس از ورود من به تبریز، حمایت ویژه‌‎ای از تیم داشتند. در نشست خبری قبلی هم گفتم خیلی دوست ندارم، اما با احترام اهالی رسانه همیشه به کنفرانس آمدم و جوابگو بودم. از محمدرضا زنوزی هم تشکر می‌کنم که همه جوره تراکتور را حمایت می‌کند. امیدوارم همه گروه با هم یک تیم خوب و همدل باشیم.

مطهری مربی تیم تراکتور تاکید کرد: فردا هم مثل سربازان جنگی می‌جنگیم. با توجه به نکته‌ای که گفتم، می‌توانیم به هر کاری دست بزنیم. امیدوارم فردا یک روز خیلی خوب برای تراکتور باشد و هواداران را با دل شاد راهی منزل کنیم.

او در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران درباره هدایت‌گر اصلی تراکتور توضیح داد: من در کنفرانس قبل هم گفتم که صادقانه آمدم اینجا کار کنم. نه دنبال پست هستم و نه دنبال مقام هستم. شرایطی که اینجا بود شرایط سختی بود و خیلی‌ها قبول نمی‌کردند ولی من آمدم چون حرفه‌ای این کار هستم. هر جا که بودم از بازیکنان و مدیران آن تیم بپرسید که در نهایت تعهد کار را جلو بردم. اینکه می‌گویید تکلیف مربی را مشخص کنم، درست نیست چون الان مسئولیت فنی را دارم و افتخار دارم که کار می‌کنم. سعی دارم به عنوان یک آدم حرفه‌ای کار خودم را جلو ببرم. گفتم بجنگید و قوی کار کنید، هوادار خودش می‌آید پشت شما؛ خدا را شاهد می‌گیرم که نمی‌دانستم فیلم می‌گرفتند و بنا بر این سعی داریم با هواداران ارتباط خوبی داشته باشیم. در شروع هم گفتم که می‌خواهیم ما و هواداران همه یک تیم باشیم و حمایت کنیم تا تراکتور نتیجه بگیرد.

2016434

مطهری درباره ارتباط با یحیی گل محمدی گفت: آقای یحیی گل محمدی عزیز و بزرگتر من است و همیشه در بحث فنی چه در پرسپولیس و چه در تیم‌های دیگر از تیم ملی تا نساجی با او در ارتباط بودم.

مربی تیم تراکتور درباره جدال با استقلال و نگاه به پرسپولیسی‌ها به این دیدار خاطرنشان کرد: درباره با بحث قهرمانی کاملا مخالفم. تراکتور تیم بزرگی است و ما برای خودمان بازی می‌کنیم. برای این بازی بدون نگاه به جدول می‌جنگیم. همین الان ملوان پشت سر ما است و وضعیت ما در خطر است. با تمام انرژی می‌خواهیم این بازی را شروع کنیم و برای یک پیروزی بزرگ تلاش کنیم.

او ادامه داد: استقلال در آیتم ضربات ایستگاهی و شروع مجدد تیم بسیار خوبی است و در بحث فنی و در کار عملیاتی روی این موضوع کار می‌کنیم تا انشالله از این موضوع ضربه نخوریم. ما نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا این ضعف را پوشش دهیم. هر تیم نقاط قوت و ضعف دارند که ما‌ می‌خواهیم نقاط ضعف را به کمترین حالت برسانیم و روی نقاط مثبت بهتر کار کنیم. خوب هستیم و بچه‌ها بعد از بازی با ذوب آهن ریکاوری بسیار خوبی انجام دادند ولی یکی از بازیکنان شرایط ۵۰-۵۰ دارد که تا بعد از ظهر چک می‌شود تا ببینیم شرایطش چگونه است.

مطهری در واکنش به غیبت حسینی درون دروازه استقلال تصریح کرد: حسینی از بازیکنان خوب فوتبال ایران است ولی درست است که ما آنها را آنالیز می‌کنیم اما تمرکزمان بر روی تیم خودمان است. بچه‌های خوبی داریم و استقلال هم نفرات جایگزین بسیار خوبی دارد. تمرکزمان بر روی تیم خودمان است و سعی داریم بهترین کیفیت را ارائه دهد.

او ادامه داد: من روزی هم که آمدم از آقای خمس و کادرش تشکر کردم. نمی‌خواهم به گذشته برگردم که چه اتفاقاتی افتاده. ما از بازی با ذوب آهن استارت زدیم و نگاهمان روبه جلو است چون آینده برای ما مهم است. در رابطه با سبک استقلال هم بگویم که در فوتبال سبک‌های مختلفی وجود دارد و من به عنوان مربی که کارش این است به همه سبک‌ها احترام می‌گذارم. اینکه بگوییم فوتبال تخریبی یا دفاعی، به هر حال یک سبک است و من به همه سبک‌ها احترام می‌گذارم. هر تیمی می‌تواند سیستم  و سبک مورد علاقه خودش را داشته باشد و استقلال هم تیم قابل احترامی است. می‌خواهیم از این فرصت به نحو احسن استفاده کنیم و بهترین خودمان را ارائه دهیم.

حمید مطهری در ادامه اظهار داشت: باید صبر کنیم، امیدوارم که بهترین اتفاقات بیفتد. در مورد سوال قبلی هم خیلی دوست داشتم که بعد از بازی می‌آمدیم و این سوال را می پرسیدید.

قبل از بازی است و خیلی دوست ندارم به جزئیات اشاره کنم. کارهای تاکتیکی خودمان یا آیتم‌های استقلال را نمی‌توانیم الان بگوییم. من از اینکه خبرنگاران سوال فنی می‌پرسند خودم لذت می‌برم ولی اگر اجازه دهید قبل از بازی خیلی وارد جزئیات نشوم و بعد از بازی حتما با کمال میل در خدمت شما هستم و افتخار می‌کنم که به این سوال فنی شما جواب بدهم.

دیدگاه‌ها