کد خبر : 2018199 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 17:42 | 42.9K بازدید | 68 دیدگاه

این بازی حالا ال‌کلاسیکوی اروپا است

زیدان جذاب‌ترین تقابل رئال-بایرن را انتخاب کرد

زین‌الدین زیدان می‌گوید جدال رئال و بایرن به ال‌کلاسیکوی اروپا ‏تبدیل شده است. زیزو می‌گوید یکی از تقابل‌های دو تیم برایش ویژه ‏است.

زیدان جذاب‌ترین تقابل رئال-بایرن را انتخاب کرد

به گزارش "ورزش سه"، دیدار امشب بایرن مونیخ و رئال مادرید در ‏آلیانز آره‌نا بدون شک یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل فوتبال ‏باشگاهی اروپا است. ‏

دو تیم به‌عنوان دو تیم تاریخی و پرافتخار فوتبال اروپا سال‌ها است که ‏در تورنمنت‌های بزرگ به‌خصوص لیگ قهرمانان با هم روبه‌رو می‌شوند. ‏زین‌الدین زیدان، ستاره و سرمربی سابق رئال، در یک مصاحبه از ‏تقابل‌های بایرن و رئال به‌عنوان ال‌کلاسیکوی اروپا یاد کرده و می‌گوید ‏جذاب‌ترین دیدار رئال و بایرن برایش بازی‌ای در سال 2000 بوده است.

زیدان درباره جدال‌های رئال و بایرن گفت: "همه بازی‌های ما با بایرن ‏قشنگ از آب درآمده. ما همیشه دوست داریم با آنها بازی کنیم چون ‏بایرن هم تیم قابلی است و خیلی خیلی قوی."

2016668

زیزو در پاسخ به این سوال که بازی امشب را چطور می‌بیند گفت: "‏بازی امشب هم مثل همیشه ساده نخواهد بود. رئال-بایرن حالا ‏ال‌کلاسیکوی اروپا است ولی رئال مادرید هم همیشه رئال مادرید ‏است."

جالب‌ترین بخش مصاحبه زیدان پاسخ او به این پرسش بود که ‏جذاب‌ترین تقابل رئال و بایرن به نظر او کدام بوده است. زیزو گفت: "‏از بین همه بازی‌ها، یک دیدار رئال-بایرن هست که من به شکل ‏خاصی به‌خاطر دارم و هرگز فراموشش نخواهم کرد. نیمه‌نهایی ‌‏2000. رئال در لیگ وضع خوبی نداشت، آنلکا هم همینطور. او از تیم ‏کنار گذاشته شده بود ولی توانست در نیمه‌نهایی حضور داشته باشد ‏و در رفت و برگشت گل‌های کلیدی‌ای زد که باعث صعود رئال شد."

دیدگاه‌ها