کد خبر : 2018244 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 00:29 | 88.5K بازدید | 326 دیدگاه

تساوی پرگل در یک بازی دیدنی

بایرن 2 - رئال 2: همه چیز به برنابئو موکول شد

رئال مادرید با استفاده از غیبت دی‌لیخت در نهایت موفق به جبران گل خورده مقابل حریف آلمانی شد. با این تساوی تکلیف در بازی برگشت روشن می‌شود.

بایرن 2 - رئال 2: همه چیز به برنابئو موکول شد

به گزارش "ورزش سه"، دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی بایرن مونیخ و رئال مادرید در دیداری جذاب آغاز شد. در حالی‌که در نیمه اول رئال مادرید با گل وینیسیوس جونیور جلو افتاد اما در ابتدای نیمه دوم این بایرن مونیخ بود که با نمایشی فوق‌العاده بازی را ۲-۱ کرد. در ادامه نیمه دوم رئال برای فرار از شکست تلاش زیادی کرد و درنهایت موفق شد از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر برساند تا راند اول این دیدار حساس بدون برنده به پایان برسد.

ویدئو: 331535

بازی با برتری باواریایی‌ها آغاز شد. رئال در دقایق ابتدایی به دفاع رفته بود و منتظر ضدحمله بود. در سمت دیگر رئال با بازی تدافعی منتظر ضدحمله‌ها بود و در مقابل حملات نصفه و نیمه حریف به خوبی مقاومت می‌کرد.

در دقیقه ۱۰ هری‌کین در محوطه جریمه صاحب توپ شد اما ضربه کم‌جانش را لونین به راحتی نصیب خود کرد.

بازی بدون موقعیت جدی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۲۴ پاس فوق‌العاده تونی کروس از بین مدافعان به وینیسیوس رسید و او موفق شد دروازه نویر را باز کند.

2016819

در ادامه هر دو تیم چندین بار به محوطه جریمه یکدیگر نزدیک شدند اما در خلق حمله جدی ناکام بودند. اولین موقعیت خطرناک بایرن پس از گل در دقیقه ۴۲ رخ داد که ضربه آزاد هری‌کین با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازی در نیمه دوم با حمله‌ای از رئال آغاز شد. ضربه فنی و کات‌دار کروس می‌رفت که وارد دروازه شود اما مانوئل نویر با دست مخالف توپ را دفع کرد.

سه دقیقه بعد کامبک بایرن آغاز شد. در دقیقه ۵۳ لروی سانه با حرکت از سمت راست وارد محوطه جریمه شد و با زدن ضربه محکمش به سمت موافق، گل مساوی را به ثمر رساند.

2016820

چهار دقیقه بعد هم موسیالا با تکل واسکز در محوطه جریمه سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. هری‌کین پشت توپ ایستاد و با زدن ضربه به سمت چپ و فریب لونین بازی را ۲-۱ کرد.

2016822

در دقیقه ۶۶ ضربه خطرناک مولر با اختلاف نسبتاً کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد ضربه سر محکم دایر روی ارسال کرنر کیمیش را لونین مهار کرد.

در ادامه سرعت بازی کمی آرام شد و دو تیم موقعیتی خلق نکردند. در دقیقه ۷۹ پاس عالی مودریچ در محوطه جریمه به وینیسیوس رسید اما ضربه او از زاویه بسته را نویر دفع کرد.

دو دقیقه بعد پس از حرکت خوب رودریگو در محوطه جریمه، کیم مین جائه او را متوقف کرد تا داور حالا به سود رئال پنالتی بگیرد. وینیسیوس مسئول زدن این ضربه بود و او هم با زدن ضربه به خلاف جهت نویر بازی را مساوی کرد.

2016821

در ۱۰ دقیقه پایانی دو تیم برای زدن گل سوم تلاش کردند اما هر دو محتاطانه حمله می‌کردند و موقعیت جدی‌ای شکل نگرفت تا جدال بایرن و رئال در دیدار رفت با نتیجه ۲-۲ مساوی به پایان برسد.


بایرن مونیخترکیب بایرن مونیخ:
مانوئل نویر، یاشوا کیمیش، اریک دایر، کیم مین جائه، ناصر مزراوی، کنراد ‏لایمر، لئون گورتزکا، لروی سانه، جمال موسیالا، توماس مولر و هری‌کین.

رئال مادریدترکیب رئال مادرید:
آندری لونین، لوکاس واسکز، ناچو، آنتونیو رودیگر، فرلاند مندی، ‏تونی کروس، اورلین شوامنی، فده والورده، جود بلینگام، وینیسیوس و رودریگو.

12 اردیبهشت 1403 ساعت 00:21

بولت سرشاخهتقابل رئال مادرید و بایرن مونیخ در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۲-۲ خاتمه پیدا کرد.

12 اردیبهشت 1403 ساعت 00:11

توپ گلبایرن مونیخ ۲-۲ رئال مادرید (وینیسیوس دقیقه ۸۲): وینیسیوس جونیور برزیلی پس از مکث و تاملی که پشت نقطه سفید رنگ محوطه جریمه بایرن مونیخ داشت، بر خلاف جهت شیرجه نویر توپش را گل کرد.

12 اردیبهشت 1403 ساعت 00:10

کرنومتردر دقیقه ۸۱ وینیسیوس با حرکت عرضی خود، به رودریگو برای نفوذ به عمق خط دفاع فرصت داد که در این بین کیم مین جایه، این مهاجم برزیلی نقش بر زمین کرد و یک پنالتی به رئال هدیه کرد.

12 اردیبهشت 1403 ساعت 00:08

کرنومتردر دقیقه ۶۷ این بازی، نصیر مزروعی از سمت چپ نفوذ کرد. او توپ را در موقعیت خوبی به حرکت رساند اما ضربه او با برخورد به رودیگر به کرنر رفت. کرنر ارسالی روی سر اریک دایر نشسته و ضربه سر محکم او توسط لونین مهار شد.

بازی در ادامه کار با شرایط برابر دنبال می‌شود و دو تیم چندان به آب و آتش نمی‌زنند.

11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:44

توپ گلبایرن مونیخ ۲-۱ رئال مادرید (هری‌کین دقیقه ۵۶): با خطایی که واسکز بر روی موسیالا مرتکب شد، داور به سود بایرن مونیخ اعلام پنالتی کرد و هری‌کین در کمال خونسردی پنالتی خود را خلاف جهت آندری لونین، وارد دروازه مادرید کرد.

ویدئو: 331528
11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:41

توپ گلبایرن مونیخ ۱-۱ رئال مادرید (لروی سانه دقیقه ۵۳): پاس در عرض لایمر به لروی سانه رسید و وینگر آلمانی بایرن مونیخ به زیبایی از بین رئالی‌ها گذر کرد تا به محوطه جریمه برسد و در نهایت با شلیک زیبای خود لونین را به زانو درآورد.

ویدئو: 331527
11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:16

کرنومترضربه مستقیم رودریگو با برخورد به سر هری‌کین راهی کرنر شد که این کرنر هم ثمره‌ای نداشت.

11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:14

کرنومتربلافاصله مزروعی با اشتباه خود، در جایی مناسب برای رئال مادرید بر روی بلینگام مرتکب خطا شد و کارت زرد گرفت.

11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:14

کرنومترضربه خطرناک هری‌کین در ضربه ایستگاهی با اختلافی کم و خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت و همچنان شوت در چارچوب آنها صفر مانده است.

11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:09

کرنومتردر دقیقه ۳۰ بازی با ریتم آرامی جریان دارد و بایرن مونیخ حالا در مسیر پرسینگ احتیاط خاطر بیشتری دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاه‌ها