کد خبر : 2018250 | 11 اردیبهشت 1403 ساعت 23:13 | 50.6K بازدید | 81 دیدگاه

گل را به نام کروس ثبت کنید

اثر هنری رئال در آلیانز: کروس جواب بایرنی‌ها را داد

وینیسیوس جونیور روی پاس تماشایی و چشم‌نواز تونی کروس دروازه بایرن مونیخ را باز کرد.

اثر هنری رئال در آلیانز: کروس جواب بایرنی‌ها را داد

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه بازی بایرن مونیخ و رئال مادرید در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم آلمانی در زمین آغاز شد اما این رئال مادرید بود که اولین گل بازی را به ثمر رساند.

رئال بازی را تدافعی آغاز کرد و طبق انتظار بایرن با توجه به جو فوق‌العاده‌ آلیانز آرنا مالک توپ و میدان بود و حتی موفق به خلق چند حمله نصفه و نیمه هم شد.

ویدئو: 331524

هواداران نه‌تنها بایرن مونیخ را بدون توقف و خستگی تشویق می‌کردند، بلکه هر زمان که تونی کروس صاحب توپ می‌شد، با هو و سوت‌هایشان سعی می‌کردند تمرکز او را بر هم بزنند. ناراحتی مونیخی‌ها از ستاره آلمانی رئال به زمان جدایی او از بایرن و پیوستن به باشگاه مادریدی برمی‌گردد.

2016793

با این حال کروس نه‌تنها تمرکزش را از دست نداد، بلکه با خلق یکی از بهترین پاس گل‌های این فصل، پاسخی محکم به هواداران بایرن داد. در دقیقه ۲۴ کروس در میانه میدان صاحب توپ شد، او گزینه‌های در دسترس را بررسی کرد و سپس سخت‌ترین تصمیم را گرفت. توپ در بین مدافعان به سمت محوطه جریمه رفت و این وینیسیوس بود که از این پاس فوق‌العاده استفاده کرد و در مصاف تک به تک با مانوئل نویر دروازه او را باز کرد.

با اینکه وینیسیوس با این گل به آمار عالی ۹ گل و پاس گل در ۸ بازی چمپیونزلیگ این فصل رسید و همچنین برای سومین فصل فوتبالی متوالی آمار بیشتر از ۳۰ گل و پاس گل را ثبت کرد، اما بیشترین توجه‌ها به پاس خارق‌العاده تونی کروس بود. پاسی که از میان سوت‌های هواداران بایرن گذشت و آنان را برای لحظاتی ساکت کرد.

2016792

دیدگاه‌ها