کد خبر : 2018330 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 11:50 | 8.5K بازدید | 2 دیدگاه

جنجال مهاجمان سابق با کت و شلوار

بازی پیکان و شمس آذر برخلاف تصور در دقایقی کاملا جنجالی دنبال شد.

جنجال مهاجمان سابق با کت و شلوار

به گزارش “ورزش سه”، رضا عنایتی که در جمع پیکانی‌ها توانسته بود روند نتیجه‌گیری‌ این تیم را تغییر دهد و فاصله امیدوارکننده‌ای را برای فرار از سقوط شکل دهد، با امیدواری زیادی در قزوین حاضر شد تا دومین شکست پیاپی شمس آذر را در خانه‌اش به این‌ تیم تحمیل کند. اما شرایط بازی برخلاف تصور آقای گل اسبق استقلال پیش رفت و‌ حریف با ضربه سر پوریا سرآبادانی خیلی زود توانست از حملاتش بهره ببرد و به گل دست یابد.

2016913

در اواسط نیمه اول اما اتفاقی عجیب رقم خورد؛ جایی که مهاجمان اسبق و صاحبنام فوتبال ایران کاملا به تیپ و تاپ هم زدند. بعد از یکی از سوت‌های رضا عادل اعتراض تندی از سوی نیمکت پیکان شکل گرفت. این در حالی بود که سعید دقیقی نیز به اعتراضات پیاپی نیمکت حریف نیز واکنش نشان داد و از آنها خواست کمتر معترض باشند. اتفاقی که باعث بحث شدیدی بین رضا عنایتی و سعید دقیقی شد و‌ داور‌ چهارم با فراخواندن رضا عادل درخواست تذکر به طرفین را داشت. در این بین اما رجب‌زاده از نیمکت پیکان نیز اخراج شد تا عنایتی کاملا از کوره در برود و شدت اعتراض خود و تنش با دقیقی را افزایش دهد.

2016914

موضوع کاملا در‌ دقایق بعد از آن باعث ایجاد کری روی نیمکت طرفین شد. با این حال لحظاتی بعد نیز دقیقی با اعتراض در خصوص گلایه از داوری با کارت زرد مواجه شد.

مهاجمان اسبق فوتبال ایران البته بعد از بازی برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و تنش‌های در جریان بازی را کاملا فراموش کرده و مکالمه خود را با آرزوی موفقیت برای یکدیگر پایان دادند.

عکس: امیر گلریز

دیدگاه‌ها