کد خبر : 2018385 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 14:59 | 9.3K بازدید | 27 دیدگاه

این تیم یک چیز خاص در خودش دارد

ده‌روسی: با لورکوزن بازی داریم، یک تیم خیلی ترسناک!

دانیله ده‌روسی لورکوزن را تیمی ترسناک و از هر نظر قوی‌تر از فصل قبل عنوان کرد، ولی گفت برای یک بازی خوب و پایاپای آماده شده‌اند.

ده‌روسی: با لورکوزن بازی داریم، یک تیم خیلی ترسناک!

به گزارش "ورزش سه"، فردا آاس رم در زمین خود میزبان بایرلورکوزن در دور رفت نیمه نهایی لیگ اروپاست. بازی حساس برابر قهرمان بوندسلیگا و تیم شکست‌ناپذیر فصل جاری. رم فصل قبل توانسته بود لورکوزن را حذف کند و به فینال برود.

دانیله ده‌روسی که بعد از برکناری مورینیو جانشین او شد، عالی نتیجه گرفته و حالا می‌خواهد رم را مثل فصل قبل به فینال لیگ اروپا برساند.

2016088

از دره‌روسی در نشست خبری این بازی سوال شد آیا لوکاکو از دقیقه یک آماده است؟

مربی رم پاسخ داد: «لوکاکو این اواخر زیاد بازی و تمرین نکرده و ما یک روز دیگر برای ارزیابی او وقت بگذاریم. دیروز به نظر می‌رسید که او کاملاً خوب است. امروز خواهیم دید. شاید ما کمی بیشتر به او فشار بیاوریم و ببینیم که او چگونه پاسخ می‌دهد. همه چیز به تمرین امروز بستگی دارد.»

شما قبلا گفته بودید که ترسناک‌ترین چیز در مورد بایر، سرسختی ذهنی آنهاست. با توجه به اینکه قدرت بدنی تیم شما هم ضعیف‌تر است، چطور برای مقابله با این تیم آماده شده‌اید؟ «فکر نمی‌کنم این ترسناک‌ترین مورد در لورکوزن باشد. آنها از هر نظر ترسناکند. چیزهای دیگری برای ترسیدن هم وجود دارد، مثلا نحوه بازی آنها، چون خیلی خوب بازی می‌کنند، نتایج خوب متوالی زیادی کسب کرده‌اند، بازیکنان بزرگی دارند و من برای ژابی احترام زیادی قائل هستم. برای تمام کارهایی که او در لورکوزن انجام داده است. در بازی‌هایی به نظر می‌رسید بازنده خواهند شد اما با همان قدرت ذهنی در ثانیه‌های پایانی به گل رسیدند. معتقدم ما نیز ذهنیتی مشابه داریم و در غیر این صورت برابر اودینزه یا ناپولی نمی‌توانستیم امتیاز بگیریم.»

آیا شکست‌ناپذیر بودن لورکوزن می‌تواند بار و فشار سنگینی برای آنها باشد؟ «فکر نمی‌کنم این یک بار سنگین باشد، بلکه چیزی است که به آنها قدرت می‌دهد. آنها شکست ناپذیر هستند، چون همیشه بهتر از تیم‌هایی بوده‌اند که با آنها روبرو شده‌اند. تیم‌هایی هستند که بازی‌های خوب و عالی انجام داده‌اند اما برنده نشده‌اند. هر تیمی به شانس هم نیاز دارد، ولی این لورکوزن چیز خاصی دارد. من هم دوست دارم تیمم رکورد شکست‌ناپذیری داشته باشد و این اصلا یک فشار مضاعف نیست.»

11 می‌2023 سال قبل لورکوزن به رم باخت. این محرکی برای تیم شما خواهد بود؟ «این یک بحث غیرطبیعی است. من به این فکر می‌کنم که چگونه تیمم را برای پیروزی آماده کنم. ما برابر تیمی کاملاً متفاوت نسبت به سال قبل بازی داریم. بایر سال قبل نیز قوی بود، اما در مترهای پایانی شرایطش ضعیف‌تر از امسال بود. آنها الان از هر نظر تیم بهتری هستند.»

دیدگاه‌ها