کد خبر : 2018387 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 15:12 | 8.9K بازدید | 0 دیدگاه

فرصت‌طلبی رزاق‌پور با غیبت دانیال در دربی

مدافع چپ گل‌گهر به دنبال ثبت پاس گل مقابل مس رفسنجان برای رسیدن به دانیال اسماعیلی‌فر است.

فرصت‌طلبی رزاق‌پور با غیبت دانیال در دربی

به گزارش "ورزش سه"، گل‌گهر سیرجان هفته گذشته در مسابقه جام حذفی مقابل فجر شهید سپاسی شیراز موفق به کسب پیروزی سه بر صفر شد که سید ابوالفضل رزاق‌پور توانست مثل لیگ‌برتر در این بازی حذفی هم پاس گل بدهد و تیمش را در رسیدن به این برد کمک کند، اما او انگیزه زیادی دارد امروز هم در جدال با مس رفسنجان چنین اتفاقی را رقم بزند.

ابوالفضل رزاق‌پور که در این فصل جایگاه ثابتی در ترکیب گل‌گهر داشته و نمایش خوبی در سمت چپ خط دفاعی این تیم ارائه کرده، امیدوار است امروز در جدال حساس برابر مس رفسنجان که تجربه پاس گل برابر آن را دارد، دوباره این کار را انجام بدهد و به دانیال اسماعیلی‌فر برسد.

مدافع چپ گل‌گهر سیرجان جدا از رقابت‌های جام حذفی، در فصل جاری لیگ برتر هم پنج پاس گل داده که سعی دارد امروز هم در دربی کرمان مقابل مس رفسنجان این آمار را بهتر کند و به دانیال اسماعیلی‌فر برسد.

2016995

دانیال اسماعیلی‌فر با 6 پاس گل در رده دوم جدول برترین پاسورهای لیگ برتر قرار دارد، اما امروز به دلیل محرومیت دور از فهرست نفرات پرسپولیس مقابل سپاهان است و این فرصت در اختیار رزاق‌پور قرار دارد تا یک پاس گل برابر مس رفسنجان بدهد و به رده دوم جدول برترین پاسورها برسد.

دیدگاه‌ها