کد خبر : 2018400 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 16:21 | 187.7K بازدید | 73 دیدگاه

به لونین گفتم چپ می‌زنی!

کین فاش کرد: بلینگام قبل از پنالتی چه گفت

هری کین فاش کرد که جود بلینگام قبل از پنالتی شب گذشته به رئال به او چه گفته بود.

کین فاش کرد: بلینگام قبل از پنالتی چه گفت

به گزارش "ورزش سه"، دقیقه 57 بازی بایرن و رئال مادرید، هری کین در حال آماده شدن برای زدن پنالتی خود بود که جود بلینگام چیزی در گوش او گفت. 

جود به کین چه گفت؟ بسیاری از رسانه‌ها تلاش کرده‌اند تا بفهمند که گفت‌وگو بین بازیکن رئال مادرید و مهاجم بایرن مونیخ چه بوده است.

2017009

هری کین نتیجه را 2-1 کرد و به این ترتیب چهار دقیقه بعد از گل مساوی سانه، ورق را برگرداند تا شیطنت جود بی‌نتیجه باشد. تمرکز کین با وجود اینکه بلینگام چیزهایی را در گوشش می‌گفت، اصلاً از بین نرفت. حتی داور مسابقه از جود خواست که محل پنالتی را ترک کند.

در میکسدزون ورزشگاه، آبراهام پی رومرو، روزنامه‌نگار ال‌موندو، از مهاجم تیم باواریایی در مورد آن لحظه سوال کرد و کین گفت: «من واقعاً در آن لحظه متوجه نشدم او به من چه گفت. دیرتر با جود صحبت کردم و او به من گفت که می‌دانسته که قرار است به سمت چپ شوت کنم و این را به لونین گفته است. اما خب، فکر می‌کنم پنالتی خوبی زدم.»

2017008

کین پیشتر در مورد آن صحنه گفته بود: «راستش را بخواهید، نمی‌دانم او چه گفت. من در حال خودم بودم و به اطرافم توجهی نداشتم. مطمئنم که او سعی می‌کرد که چیزهایی بگوید که باعث شود تمرکزم از دست برود.»

دیدگاه‌ها