کد خبر : 2018498 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 03:53 | 11.3K بازدید | 5 دیدگاه

گلایه امری از لیگ برتر: جلوی رویای تیم‌ها را می‌گیرند!

اونای امری، سرمربی استون ویلا، مدعی شد که سطح لیگ برتر به جاه‌طلبی‌ باشگاه‌های انگلیسی در رقابت‌های اروپایی آسیب رسانده است.

گلایه امری از لیگ برتر: جلوی رویای تیم‌ها را می‌گیرند!

به گزارش "ورزش سه"، اونای امری، سرمربی استون ویلا، معتقد است که شانس کسب سهمیه اروپایی توسط باشگاه‌های انگلیسی به دلیل سطح مسابقات لیگ برتر به آن‌ها آسیب می‌رساند. استون ویلا در حال حاضر تنها نماینده انگلیس در رقابت‌های اروپایی است.

استون ویلا در نیمه ‌نهایی لیگ کنفرانس اروپا به مصاف المپیاکوس می‌رود. منچسترسیتی، آرسنال، لیورپول و وستهام دیگر باشگاه‌های انگلیسی حاضر در رقابت‌های اروپایی بودند که از دور مسابقات کنار رفته‌اند.

امری در نشست خبری گفت: "ما تنها تیم انگلیسی هستیم و این سخت است چون لیگ ما سخت‌ترین لیگ جهان است. اگر می‌خواهیم در لیگ خود موفق باشیم و در اروپا هم خوب کار کنیم، ترکیب آن چالش بسیار سختی است، چون باید صد در درصد برای آماده سازی پیش از هر بازی تمرکز کنیم."

2017157

او در مورد فشردگی رقابت‌ها در انگلیس که روی عملکرد یک تیم برای شرکت در رقابت‌های اروپایی اثر می‌گذارد، گفت: "من نمی‌فهمم چطور می‌توانید تصمیم بگیرید که با رقابت‌های اروپایی درست برخورد نکنید. از موفق‌ترین تیم‌های دنیا الگو می‌گیرم، بنابراین هم در لیگ و هم در اروپا انگیزه زیادی داریم. حضور در شرایطی که اکنون داریم، شاید بهترین چیزی است که می‌توانستیم در شروع فصل به آن امیدوار باشیم.

اما از آنجایی که در طول سال بهتر عمل کرده‌ایم، آنچه به دست آورده‌ایم غافلگیرکننده نیست. به هر حال می‌دانید که ادامه دادن آن برای مدت طولانی دشوار است. اکنون مدعی هستیم تا در لیگ برتر چهارم شویم و به فینال لیگ کنفرانس اروپا برسیم. ایده ما این است که به پیشرفت ادامه دهیم. اولین هدف ما در تمام فصل این بود که تا جایی که می‌توانیم در لیگ برتر به بالاترین رده برسیم، اما هرگز از رقابت درست در لیگ کنفرانس خودداری نکردیم."

دیدگاه‌ها