کد خبر : 2018543 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 23:40 | 4.7K بازدید | 1 دیدگاه

پیروزی یک نیمه‌ای دورتموند: انریکه غافلگیر شد (عکس)

دورتموند در نیمه اول دیدار با پاری سن ژرمن با گل نیکلاس فولکروگ با پیروزی ۱-۰ به رختکن رفت.

پیروزی یک نیمه‌ای دورتموند: انریکه غافلگیر شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، نیمه اول دیدار دورتموند و پاری سن ژرمن در جو فوق‌العاده سیگنال ایدونا پارک و تشویق‌های بدون توقف هواداران پرشور دورتموند با پیروزی ۱-۰ زردپوشان به پایان رسید.

این بازی نکات جالبی داشت و قابل توجه‌ترین آنها عملکرد ضعیف تیم لوئیز انریکه و غافلگیری در مواجهه با دورتموند بود که منجر به ثبت صفر شوت در چارچوب شد.

هواداران دورتموند از لیورپولی‌ها الگو گرفتند!

در ابتدای بازی هواداران دورتموند جو فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه ایجاد کردند و سرود معروف «تو تنها قدم نخواهی زد» که متعلق به باشگاه لیورپول است را با همدیگر خواندند. فضای دیدنی و تماشایی‌‌ای درست شده بود، اما نه برای همه، کلمه درست برای پاری سن ژرمن «ترسناک» است.

2017221

دورتموند همه را غافلگیر کرد

در حالی‌که انتظار می‌رفت کیلیان امباپه و عثمان دمبله که در بازی‌های اخیر نمایش‌های خوبی از خود نشان داده‌اند، این بازی را هم عالی شروع کنند، اما مدافعان دورتموند مستحکم ظاهر شدند و به آنها اجازه خلق موقعیت ندادند.

گل اول برای دورتموند

پس از چند موقعیت دورتموند بالاخره به گل رسید. در دقیقه ۳۶ پاس بلند زیبای نیکو اشلوتربک از زمین خودی، به نیکلاس فولکروگ رسید که از میان مدافعان حریف فرار کرده بود. او سپس با جان لوئیجی دوناروما تک به تک شد و به راحتی دروازه او را باز کرد تا نمایش شگفت‌انگیز زردپوشان در نیمه اول تکمیل شود.

2017223
2017224

دیدگاه‌ها